Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon gáz ha 17...

Szerintetek nagyon gáz ha 17 éves fiú létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó vagyok a suliban, és nem vagyok az a nagy bulizós sem, de ha lenne is kedvem menni, akkor meg egyik haverom sem jön el :( (és egyedül meg szerintem nem buli a buli).Adjatok tanácsot mi tévő legyek, mer sokszor hangoztatják az osztálytársaim hogy még szűz vagyok, és ilyenkor ez elég szarul esik hogy röhögnek rajtam :(

Légyszi normális válaszokat :)

Előre is köszi


2012. jan. 4. 22:30
1 2 3 4 5
 21/46 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Haver menjél egyetemre! (20, 21, 22, sőt idősebb srácoktól is hallottam ugyanezt).

Recept ellene: önbizalom, bulizás, ismerkedés, végső esetben igények drasztikus csökkentése. Idővel beválik.

Bár ettől nem leszel menőbb, így visszagondolva én sem voltam az, csak mert 17 évesen már nem voltam szűz...

22/F

2012. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
A második válaszolót kiegészíteném: Ha nem...akkor menj kurv@zni. De válassz minél jobb csajt és a pénzt ne sajnáld öregem! És miután tudsz mindent, jöhetnek a szűzpics@k.
2012. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 WhiteLabel ***** válasza:
ma 22:48: Én ugyan nem vagyok szüz, de azért ez eléggé kib*szta a biztosítékot, ennyire buta nem lehet valaki mint ez a lány..
2012. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Húha mi van itt a pasik támadása?

Ám én nem tudom, nem mindenki azzal veszti el, akit szeret... főleg a fiúk... hallottam már nem egy olyat, hogy prostival vesztették el... de biztos "felétek" mindenki cuki-muki még glória is van az emberek feje felett!

2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Ha jól elvoltál a csajokkal akkor meg mi bánt?? lol.. nem is ti mentetek oda meg főleg, röhögnek na bumm. Hülye agyhalott lámák.


Amúgy meg, valahogy csak rátudod őket venni hogy eljöjjenek, vagy akkor menj a csajokkal akikkel voltatok, szóval érted ilyesmi. Vagy ha épp nem akarnak bulizni, menjetek mekibe blablalbla stb.

2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 WhiteLabel ***** válasza:

ma 22:51

Nem erről van szó, de azt te is belátod, ha te is találsz valakit akit szeretsz, nem fogsz azért félreqrni, mert esetleg ő szűz. sőt, én se olyannal veszítettem el akit szerettem, hanem csak úgy buliba, de nem is volt olyan.

2012. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
WhiteLabel ez mind szép és jó csak elég részeg voltam és a haverok nevein kívül senkiére sem emlékszem :)
2012. jan. 4. 22:55
 28/46 anonim ***** válasza:
WhiteLabel igen ez igaz, de én csak azt mondom, hogy ha nincs más és ugye a szűz személynek meg sürgős, akkor menjen hivatásoshoz... ha meg nem, akkor várja az igazit... Egyszer csak eljön...
2012. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

22:52:

Könyörgöm, takarítsd már el magad :D:D:D Holnap suli. Menj aludni a f@szba, ne idegelj tovább minket...


21 évesen van annyi tartásom, hogy nem süllyedek le a prostik szintjére. Aki ahhoz megy, nem különb nálad. Ne keverd a dolgokat.


A glóriámat meg köszönöm, de megtartom a gerincemmel együtt.

2012. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 WhiteLabel ***** válasza:
22:56 már rég kijártam az iskolát.
2012. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!