Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon gáz ha 17...

Szerintetek nagyon gáz ha 17 éves fiú létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó vagyok a suliban, és nem vagyok az a nagy bulizós sem, de ha lenne is kedvem menni, akkor meg egyik haverom sem jön el :( (és egyedül meg szerintem nem buli a buli).Adjatok tanácsot mi tévő legyek, mer sokszor hangoztatják az osztálytársaim hogy még szűz vagyok, és ilyenkor ez elég szarul esik hogy röhögnek rajtam :(

Légyszi normális válaszokat :)

Előre is köszi


2012. jan. 4. 22:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

WhiteLabel te meg egy fass*opó kis p*cs! Ám minek szólsz be?

osztottam lapot? szerintem te sem az első sorban ugráltál, amikor az észt osztották!

2012. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

22:40: Szűz létedre, hogy a büdös pitsába nyilvánulhatsz meg így?! Ennyire istentelenül ostoba nem lehetsz.


Mit gondolsz egy szűz nő nem akkora nyűg? Majd ha a pasid azért b@sz ki a francba mert csak fekszel mint egy farönk mert képtelen vagy bármire, akkor megnézem én hova teszed magad. LoL


Világ nem hordott még a hátán ekkora barmot...

Megáll az eszem :SAD:SDA: Egy szűz lány nyivákol, hogy nem akarsz szűz srácot.


Anyuci nem tanította meg, hogy a tutiba nem csak bele ülni kell, hanem elérni?

Jobb is ha egy darabig szűz maradsz még... Megelőzöd a nem kívánt terhességet.

2012. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

WhiteLabel köszi az abnormális választ!!

Én is szeretlek xD

2012. jan. 4. 22:44
 14/46 anonim ***** válasza:

22:40 te gonosz vagy :D


16f

2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 WhiteLabel ***** válasza:
Te kislány, tiszteletet add meg amikor írod a hülyeséged, nem egy veled egy idős kis emos gyökérrel beszélsz.
2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
22:44 épp az, hogy szűz létemre nem szeretnék szűz pasit, mert hát szerintem jó, ha legalább az egyik fél érti a dolgát. Gondolom a kérdezőnek is jobb lenne, egy tapasztaltabb nővel elveszíteni, nem?
2012. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
WhiteLabel nem vagyok emós... szerintem összekeversz valakivel! Ám ha te nem adod meg a tiszteletet és lerib*ncozol, akkor mit vársz? főleg úgy, hogy te kötöttél belém...
2012. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 WhiteLabel ***** válasza:
Azzal kell elveszíteni akit szeretsz, nem azért mert most neked mások b*sztatása miatt el kell veszíteni, és mivel általában az ember nem az alapján választ párt, hogy szüz e az illető, ismét bebizonyítottad hogy egy buta p*csa vagy.
2012. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom :/

azzal jó akit szeretsz :)

2012. jan. 4. 22:48
 20/46 anonim ***** válasza:

te kötöttél bele az összes szűz pasiba... -.-


16f

2012. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!