Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 20éves fiú létemre...

Az gáz ha 20éves fiú létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Az gáz ha 20éves fiú létemre még szűz vagyok?

Volt 4-5 barátnőm, de egyikkel sem jutottunk el az ágyig.

Én a szórakoztatóiparban dolgozom(éjszakában) lassan 4éve és a diszkókban csak r"bancokat ismerek, olyan nőt meg nem szeretnék.Olyannal szeretnék lefeküdni, aki normális és hosszú távra tervezhetek vele. Ötletek?


U.I: Nem vagyok egy csúnya srác, zselézett haj, 45-ös kar... A beszélgetés,szórakoztatás megy a lányokkal, de nem jutok tovább sohasem, ha meg járunk akkor meg anyagi körülményeimet szégyenléem előtte...


2011. dec. 12. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz egyáltalán. Becsülendő a hozzáállásod.

Miért mentetek szét a többiekkel?

2011. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem gáz. Az a gáz hogy ezt megosztod itt GYK-n.

Hát ne is discoba keres értelmes lányt,mert az ritka ott mint a fehér holló( na lehet hogy ez picit túlzás).

2011. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Túl sokat lelkizel öccse.Komolyat majd családalapításhoz,addig meg gyakorolj a ribancokon,hogy ne a nagy Ő-t fáraszd...
2011. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Alapjábavéve azért mentünk szét, mert féltékenykedtek, pedig nem adtam rá okot, és volt olyan is aki annyit mondott ,hogy már nem szeret és szakítottunk...


Egyre kisebb lett a bizalmam a nők felé, sokat csalódtam...

anno nyáron is elutaztam dolgozni, és amire visszajöttem felszedtem 20kilót,mert a "kisasszony" azt mondta mindig,hogy széles hátú barátja kell,hogy legyen...énmeg szerelmes voltam... bár így utólag csalódott. De a sport megvígasztal mindig:)

2011. dec. 12. 19:13
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

ha zavar hogy szűz vagy akkor veszítsd el egy diszkós rib@ncal.

nem értem mi a bajod

2011. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
meg a koksz...
2011. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Zavar,hogy szűz vagyok.... de olyan lánnyal akarom aki normális,megbízható aranyos, és a legfontosabb hogy szeretem... anélkül nekem nemmegy...
2011. dec. 12. 19:15
 8/21 anonim ***** válasza:
Na lelehet áll ni a koksz témával!!! Persze mert valaki koksztól meg a vajas kenyértől lesz kemény gyerek nem ?
2011. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

persze h gáz,

fiúknál aki 17-18 felett szűz az ronda vagy egy hülye.

2011. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
körülbelül 5éves edzésmúlttal rendelkezem, tudom ,hogy kell tömeget növelni. (Jumbo+Rizs,mindennap adott időpontban és edzeni) nem kokszolok, nehogy félreértés legyen, hogy kicsi a f.rkam...
2011. dec. 12. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!