Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 20éves fiú létemre...

Az gáz ha 20éves fiú létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Az gáz ha 20éves fiú létemre még szűz vagyok?

Volt 4-5 barátnőm, de egyikkel sem jutottunk el az ágyig.

Én a szórakoztatóiparban dolgozom(éjszakában) lassan 4éve és a diszkókban csak r"bancokat ismerek, olyan nőt meg nem szeretnék.Olyannal szeretnék lefeküdni, aki normális és hosszú távra tervezhetek vele. Ötletek?


U.I: Nem vagyok egy csúnya srác, zselézett haj, 45-ös kar... A beszélgetés,szórakoztatás megy a lányokkal, de nem jutok tovább sohasem, ha meg járunk akkor meg anyagi körülményeimet szégyenléem előtte...


2011. dec. 12. 19:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
koxtól nem lesz kisebb a farkad csak nem áll fel.
2011. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan tragédia, aminek nem lett volna szabad megtörténnie.
2011. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És a csirke hol marad ?
2011. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
lehet veled van a hiba hogy nem lepsz, nem gondolod?
2011. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ha kitűzök egy célt,elérem típusú ember vagyok.

Viszont jó lenne egy normális társ , de ezt nemhiszi el senki ,hogy erre vágyok... és csak vele fog menni a szex is...

2011. dec. 12. 19:19
 16/21 anonim ***** válasza:

20 évesen minek akarsz állandó társat az Isten áldjon meg!?

Most inkább élj!!!!

2011. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Jó a kokszos témát hanyagoljuk szerintem. Az a lényeg hogy a kajálás rendben van.

Viszont a magánéletemet olykor egy csődnek érzem, bejövök lányoknak... de nemtudom ,hogy valójában miért is? (lehet hogy a népszerűség>Djként tevékenykedem)


Viszont én ilyen nőkre nemvágyok, és azt sem tudom hogy lépjek ha tetszik egy lány és komolya kapcsolatot akarok... valahogy ez kimaradt a z életemből, és nehéz megfelelni nekik... annyi igénye van egy mai nőnek...

2011. dec. 12. 19:24
 18/21 anonim ***** válasza:
A normális lányoknak csak annyi az igényük,hogy szeresd és tiszteld őket.NORMÁLISAT keress!
2011. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
szerintem is
2011. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Most őszintén, ugyanolyan vagy, mint a kedves őrült barátaim, akiket szintén megrángatnék!! Szóval a leírtak alapján tök jó fej lehetsz, (és nyugi ez most nem gyk-s ismerkedjünk rész lesz :D ) szóval tényleg! Nézz a tükörbe és mondd ki, hogy tök szerencsés az a lány akivel te együtt leszel... amúgy nem kell bevallani, rögtön, hogy az vagy, nincs a fejedre írva, és aki szeret az így is meg úgy is fog! És nincs olyan hogy nincsenek emberek körülöttünk, hogy mondjam, szóval lehet, hogy elítélnek mostanában miatta, de én is találkoztam fiúval aki annyira nem tetszett, beszélgettem, hülyültem... nem részletezem, de soha soha nem mentem el szexig... és ebben van valami pajkos titkos dolog is ;) szóval lehet, hogy lesz akinek ez bejön! Csak képzavar van, szóval nem ciki, hanem normális vagy ! jah és én se szexeltem még soha hát akkor spontán szenesedjek! 18
2011. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!