Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még szűz lányok?

Vannak még szűz lányok?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hol találkozhatnék 22-25 éves szűz lányokkal? 27 éves vagyok, és olyan lányt keresek, akiben még van "tartás", tehát nem azért szűz, mert ronda, hanem mert ezt választotta, és kitart mellette.

Egyáltalán, vannak még a huszonéves korosztályban olyan lányok, akik jól néznek ki, de szüzek, szerények, aranyosak, okosak és kedvesek? 27F


2011. dec. 4. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim válasza:

Én 22 éves voltam amikor a szintén szűz 24 éves barátommal vesztettem el. Nem vagyunk se csúnyák, se vallásosak, csak a megfelelő emberre, pillanatra vártunk :) 11 hónap járás után történt meg, azóta is együtt vagyunk.


25/N

2012. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
nem hiszem én 14 voltam mikor elvesztettem a szüzességem egy 18 éves pasival
2012. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim válasza:
Ilyen fontos, hogy egy lány szűz-e? Én 18 vagyok én szűz, nem azért mert nem akartam lefeküdni már sráca. Jesszus, de még mennyiszer és hányszor kerültem olyan helyzetbe...:D És nem is a herceget várom egyszerűen még nem találtam olyat akivel úgy éreztem le is kéne feküdni... Ja és persze azért meg egy fogadást kötöttem már majdnem egy éve, elég nagy a tét szóval ahogy te mondtad a tartás még megvan!
2012. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

én is az vagyok, nem találtam meg a megfelelő embert.

21/l

2012. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim válasza:
Próbálj szerencsét a hotdog.hu-n..
2012. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
Jelen! :D
2012. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Szintén jelen.20 lassan 21 leszek............. :(
2012. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 Knapp ***** válasza:

Ez egy nagyon vicces kérdés...

Illetve inkább kérdésnek álcázott társkereső hirdetés.


Ha 40 lennél, akkor 35 éves szűz lányokat keresnél?

(és sértődés lenne, ha nehezen találnál)

És csak abban van tartás, aki kitart, amíg te megjelensz?

(aztán persze illik neki egyből kapitulálni, ha jól sejtem)

Érdekes gondolatok...


Ha benned van "tartás", akkor te is nyilván szűz vagy és ezzel a korláttal csak a saját esélyeidet csökkented.


Ráadásul azt is helyre kéne tenned magadban, hogy ha egy lány nem szűz, az nem azt jelenti, hogy az előző partnereivel osztozkodnod kell rajta és pláne nem azt, hogy annak a lánynak nincs tartása.


A kérdésre meg önmagában nem érdemes válaszolni, hisz szűz lányok vannak, társkereső oldalakon meg biztos találsz olyat, akiben egyáltalán felmerül, hogy a közeljövőben elveszíti a...

"tartását".

2012. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 Knapp ***** válasza:

Nagyobb eséllyel indulsz a társkeresésben, ha a szűz lány fogalmát csak az augusztus 23. és szeptember 22. között születettekre vonatkoztatod.


Így nem kéne feladnod az elveidet sem, de azért találkozhatnál 22-25 közötti szerény, aranyos, okos és kedves lányokkal.

2012. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim válasza:
te kompletten beteg vagy..... 25 éves szüzet ? Hallod ha találsz küldj már ide is párat... annak is örülni lehetne ha valaki még 17 évesen az... a mai átlag az ha már 13 évesen nem azok...
2012. febr. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!