Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még szűz lányok?

Vannak még szűz lányok?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hol találkozhatnék 22-25 éves szűz lányokkal? 27 éves vagyok, és olyan lányt keresek, akiben még van "tartás", tehát nem azért szűz, mert ronda, hanem mert ezt választotta, és kitart mellette.

Egyáltalán, vannak még a huszonéves korosztályban olyan lányok, akik jól néznek ki, de szüzek, szerények, aranyosak, okosak és kedvesek? 27F


2011. dec. 4. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Ja, 22/F voltam.
2011. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Ez nem volt off :D (20/f) egyszer már írtam ide vmelyik választ :D
2011. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
Neked is csak szexre kellenek, mi ?:D
2011. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki nem szűz 18-25 éves korkategóriában az miért lenne már erénytelen cafka?

Bakker ez a honlap zseniális. Olyanokat tudok meg magamról állandóan, hogy az valami elképesztő.

Én lefeküdtem életem első nagy kamasz szerelmével, mert szerettem. Tádádádá.... mi történt? Hát leginkább semmi, mi elvoltunk. És most kell megtudnom, 20 éves fejemmel, hogy erénytelen vagyok... Basszus... :'( Kegyetlen egy világ ez...

Ja, de egyébként r.ibanc is vagyok, ha már ezeket a zseniális kérdéseket tekintjük, hisz minden nőre ráhúzzák ezt, a legtöbb kérdésben, és pénzsóher is vagyok, a barátom meg egy kigyúrt fukszos idióta barom, akinek bmw-je van. Ezért is járok vele.

Örömömben elújságoltam pasimnak (aki már a 2. komoly kapcsolat gyarló életemben...) ezt az egészet, hogy képzeld, erénytelen cafka nőd van, aki már nem volt szűz, mikor te összejöttél vele.

De ne aggódjon, mert amit korábban hájnak gondolt a hasán, az nincs is ott, mivel ő egy kigyúrt idióta. Sőt, bmwje is van meg sok pénze! Hogy hol, arra sajnos azóta sem jöttünk rá...

Egyszerűen remek ez a honlap! Annyi érdekes dolgot tudok meg magamról, hogy az valami elképesztő!!!


Viccet félretéve: kérdező, ha szűz is lennék mondjuk 25 évesen, mert így jött össze, hát jó messzire elkerülnélek, az fix... Nem tűnsz valami szimpinek, a szüzesség nem ilyen értelemben "erény", hogy őrizgetni kell 30 éves korunkig... Nem szabad random alakokkal lefeküdni, persze. De ha találsz egy 24 éves lányt pl, akinek volt eddig egy komoly 6 éves kapcsolata, és abban szexelt valakivel, te azt komolyan erénytelennek tartanád? Ő miért nem lenne jó neked? De úgy komolyan...?

Főz, mos, takarít, meg amit akarsz...

2011. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:

Huu, érdekes ez a kérdés, de a válaszok még inkább, végig olvastam.

Bennem az merült fel, hogy kérdező, te szűz vagy még?

De attól még találhatsz olyan lányt, akiben van tartás, azért, mert már nem szűz, ahogy ez előző is mondta, ha már volt egy komoly kapcsolata esetleg?

Másik kérdés, hogy megvárnád vele a házasságot? Az nem zavarna téged, hogy évekig hozzá se érhetnél?


Egyszer beszélgettem ezekről anyummal, és mesélte, hogy neki mesélte egy néni, hogy 16 évesen azért ment férjhez, mert akkor még nem volt olyan tuti fogamzásgátló, és szerelmes volt, és már nagyon vágyott a pasira, és terhesnek lenni hatalmas gáz lett volna házasságon kívül.

De aztán később elváltak.

2011. dec. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:

hát én aranyosnak, kedvesnek, és intelligensnek tartom magamat, pedig 19 éves vagyok, és nem vagyok már szűz. egy 4 éves kapcsolatom volt, azzal az egy emberrel feküdtem le őszinte szerelemmel... szóval nem hinném, hogy emiatt veszítenék az értékemből:D és még sok ilyen lány van, ismerek is párat.


inkább az alapján kén szelektálnod, mennyire volt kalandozó típus, és mennyi kapcsolata volt, mert az alapján többet le lehet vonni, minthogy szűz e, vagy sem.

2011. dec. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim válasza:
igen az vagyok és 15 vagyok
2011. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
Hallottam történetek szűz lányokról, de azt hittem csak mítosz.
2011. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, már látom, hogy rosszul tettem fel a kérdést, valóban félreérthető. Nem állítom, hogy aki nem szűz, az cafka!

Szép, okos, aranyos lányt keresek, akiben van "tartás", az valóban mindegy, hogy szűz-e vagy sem.

Ettől függetlenül: csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e olyan lányok, akik jól néznek ki, de szüzek, szerények, aranyosak, okosak és kedvesek?

Ja, amúgy nem vagyok már szűz.

2011. dec. 31. 12:08
 50/71 anonim ***** válasza:
Hány lánnyal voltál eddig?:P
2011. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!