Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még szűz lányok?

Vannak még szűz lányok?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hol találkozhatnék 22-25 éves szűz lányokkal? 27 éves vagyok, és olyan lányt keresek, akiben még van "tartás", tehát nem azért szűz, mert ronda, hanem mert ezt választotta, és kitart mellette.

Egyáltalán, vannak még a huszonéves korosztályban olyan lányok, akik jól néznek ki, de szüzek, szerények, aranyosak, okosak és kedvesek? 27F


2011. dec. 4. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim válasza:

Szerintem vannak. Nem sokan, de vannak - főleg vallásos, zárkózott lányok. Nem értek egyet azokkal, akik szerint egyáltalán nincs ilyen, vagy ha igen, az bűn ronda.

Előfordul, hogy ezek a lányok nagyon is csinosak, emellet jól tanulnak, és a tanulásra koncentrálnak, nincs idejük bulizni, fiúzni. Vagy nagyon válogatnak, az igazit keresik.

Ettől eltekintve nem tartom egészségesnek, ha 18-20 év felett valaki még teljesen szűz (még csók, petting se volt) - de úgy 23 éves korig még nem katasztrófa - de efölött már betegesnek tartom, az illető nagyon gátlásos lehet, csekély az önértékelése, vagy agymosottan vallásos.


Én a helyedben nem ragaszkodnék mereven a szűz lányokhoz - inkább igényes, rendes lányt keress, akinek kevés kapcsolata volt.

2011. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodom annyira a szűz lányokhoz, de igazából.....

A 22-25 éves korosztályból nem igazán találok olyan lányt, aki szerény is lenne (tehát nem "k.urva", "ribanc", "túlságosan emancipált"). Már-már arra jutottam, hogy a szüzesség a "kedves, aranyos, szerény" lányok szükséges (de nem elégséges) feltétele. Persze, erre nincs recept. Mindenesetre örülnék egy olyan lánynak, aki normális is, és még szűz is.

2011. dec. 4. 19:43
 23/71 anonim válasza:
Nos, fiatalabb korosztályban vannak. Én is az vagyok, 19 éves, szerintem átlagos külsejű, ateista (aki összeveti a Bibliát a mai hívőkkel, nem is lehet más), okos az relatív, azért nem veszítettem el mert még nem találkoztam olyannal akivel megtenném. S rajtam kívül vannak még.
2011. dec. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
68%

sajnos nincsenek, 2010 óta csak olyan lányoknak szabad megszületniük akik már nem szüzek. akik azelőtt születtek azoknak meg mind elvették már, ez az ÚJ törvény az ÚJ magyarországon, nem tudtad? ÚJ-szüzesség-2010 a neve!


jaj mennyi hülye van amugy... bocs de te se lehetsz egy túl okos fazon ha ezeket elhiszed hogy nincs meg stb.

a valóság valahol itt tart:

a normális csajokat tekintve akik átlagosan szépek is hozzá /normális alatt értem hogy van tartásuk, vannak értékeik, nem ribancok.../

25 felett: nagyon ritka aki azért szüz mert peches volt és még nem jött neki össze. aki ekkor szűz ott valami defekt van. lehet hogy nem az ő hibája, de valami van, ami nem apró probléma lesz. neveltetés, trauma, akármi, ezzel meg kell küzdeni, de egy szép és értelmes lányért megéri szerintem, ennyi idősen is. segíthetsz neki legyőzni azt amiért ilyen helyzetben van

18-25 között: akik nem feküdtek le csak azért mert az a menő, azok kb ennyi idősen veszitik el. ebben a korban mindenki talál magának már valakit, aki szeretne, és nyitott egy kapcsolatra. ritka az aki nem. előfordul, de nagyon pechesnek kell lenni hozzá. vagy vmi defektje van...

18 alatt: a többség még szüz. akik 18 alatt összevissza kefélnek azokkal nem érdemes foglalkozni. azért tünik ugy hogy ez a többség, mert ezeknek van nagy szájuk. a normálisak ekkor még általában visszahuzódóbbak, ezért nem is nagyon van alkalmuk komoly kapcsolatra. vannak olyan szerencsések, akiknek összejön egy igazi komoly kapcsolat tiniként, és csodálatos szerelemben van részük, de ez ritka.


akikről nem írtam azok a külsejük miatt hátrányban szenvedők. nem tehetnek róla, de tény ami tény, aki nagyon szerencsétlenül járt a külsejét illetően, annak jóval nehezebb ismerkedni. ettől függetlenül ők is, normális hozzáállással, találhatnak maguknak párt bőven 25 éves korukig. és itt egyáltalán nem azokra gondolok akik itt sajnáltatják magukat, hogy azért nem találnak párt mert rondák. a többségüknek csak önértékelési gondjai vannak, ezzel pedig a defektes kategóriába csúsznak, nem a csúnyába.


összefoglalva: igen vannak, olyanok is amit az utolso mondatodban irtál, jól néz ki, szüz, szerény aranyos okos kedves, de hogy 25 fölött mindez valami nagy defekt nélkül megvalósuljon az már nagyon ritka. ezek a lányok nagytöbbség 18-25 között már találnak párt, akivel elveszitik egy komoly kapcsolatban.

olyan problémák merülhetnek fel hogy prűdség, berögzött hülyeségek ami miatt nem hagyja, vagy szülői bezárás és nem tudott kitörni valamiért, vagy ilyesmik, nagyonsok oka lehet.

2011. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, köszönöm.

Igen, olyan lánnyal szeretnék találkozni, aki a 18-25 éves korosztályba esik, és készen áll egy komoly kapcsolatra (az Új Magyarországon - hehe).

2011. dec. 5. 22:13
 26/71 A kérdező kommentje:
Ja, és - ahogy írtad - megküzdenék érte.
2011. dec. 5. 22:14
 27/71 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak még szűz lányok. Mindenki, aki augusztus 24. és szeptember 23. között született.

De szerintem ugyanolyan jók a skorpió, mérleg, nyilas, bika stb. jegyben született lányok.

2011. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim válasza:
70%

Az nem tartás te nagyonhülye! Az inkább prűdség, vallásos hülyeség, vagy szimpla félénkség, de semmiképp sem erény!!!!

Az ugyanis csak egy állapot!

Te meg tárgyként kezeled a nőket, ezért nem jó neked a nem szűz, sérült áru! Gondolkozz kicsit!

2011. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem jó nekem a nem szűz... és nem tárgyként kezelem, te nagyon hülye! És igen, a szüzesség erény.
2011. dec. 6. 23:50
 30/71 anonim ***** válasza:
39%
miért ha én lefekszem a barátommal akkor ebben már nincs tartás? te tiszta hülye vagy.
2011. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!