Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még szűz lányok?

Vannak még szűz lányok?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hol találkozhatnék 22-25 éves szűz lányokkal? 27 éves vagyok, és olyan lányt keresek, akiben még van "tartás", tehát nem azért szűz, mert ronda, hanem mert ezt választotta, és kitart mellette.

Egyáltalán, vannak még a huszonéves korosztályban olyan lányok, akik jól néznek ki, de szüzek, szerények, aranyosak, okosak és kedvesek? 27F


2011. dec. 4. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Már legalábbis ebben a korban 1000%. Ahogy te is írtad nem kell urvának lenni ahhoz hogy elveszítse. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy értéket képvisel, hogy na én már pedig kitartok, mert mire fől?? főleg ha van valaki akivel szívesen összejönne.


Egyébként szerintem, pont hogy az ilyen lányokkal még nehezebb lenne összejönni, mert ők okosak stb stb., szóval kár Lenne reménykedni ha még szűz lettél volna, így meg mind1

2011. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim válasza:

Én is kíváncsi vagyok hogy 20 év felett van e szűz pasi...és még rendelkeznek ezekkel a jelzőkkel is

...

2012. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim válasza:
Én is szűz vagyok még 19 évesen. Mielőtt még bárki azt hinné, hogy bűn ronda vagyok, esetleg egy könyvmoly vagy lehet az is, hogy be vagyok zárva egy toronyba...érdemes azt is figyelembe venni, hogy vannak olyan lányok akik még nem találkoztak olyan fiúval akiben megbíztak volna annyira és szerették volna azt a fiút, hogy lefeküdtek volna vele. És ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy defektes vagyok, csak vágyom a szeretetre, és arra a fiúra akinek csak "arra" kellek. :)
2012. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim válasza:
Véletlenül elírtam.:$ Tehát vágyom arra a fiúra akinek NEM csak "arra" kellek. :D
2012. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

Én szűz vagyok, és az én szemszögemből nézve nem túl szimpatikus, hogy kimondottan szűz lányt keresel, mert szerinted azok olyan "ártatlanok, aranyosak stb."...önző dolognak tartom.

Kibuliztad, kiélted magad, ki tudja hány nőd volt eddig, viszont most megkomolyodtál, komoly kapcsolatot akarsz... És ehhez pont egy szűz lány kell? Szerintem felejtsd el...

Csak magamból indulok ki, mellesleg nem vagyok ronda, szóval nem azért írtam ezeket, mert magamra vettem volna, egyszerűen csak ez a véleményem erről.

De viszont az közös bennünk, hogy én is hasonló típusú fiút keresek, mit te lányt, csak én nem várok el többet, mint amilyen alapból én is vagyok.

22L

2012. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
38%

"én is kíváncsi vagyok 20 év fölött van e szűz pasi..."


[link]


ha csak azt nézem, itt hány ilyen kérdés van. És még ha mondjuk úgy számítom hogy a fele kamu, vagy egyéb. De hát valóságban még több van. A jellemzők meg, hát szerény biztosan.


Egy lánynál nem veszti el oké, nem adta oda magát, blabla, de egy fiúnak most ez mitől előny, vagy bármi? Vagy szívesen összejönnél egy 28-30 éves szűz fiúval? A kedves is valószínű, mert hát végül is részben a szerénységből jön, meg ugye ha elcseszi marad még tovább csaj nélkül.


Na de mind1.. szóval ne röhögtess már.. akkor már legalább úgy kérdezd hogy van-e 30 éves, az reálisabb

2012. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ! Max apácák . De am elég sok elvárásaid vannak a mai világban XD !
2012. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim válasza:
Tegyük fel hogy a lánytól elvárják stb,akkor a fiútól miért ne lehetne elvárni h szűz legyen ,az más kérdés hogy tapasztalatlanabb akár melyik szűz. A fiú szűzben is ugyan az: nem volt még senkivel. És aki összejönne vele örülne h ő az első neki. Szóval nem értem hogy hogy lehet ilyet h szűz lányt keresek,különben is lehet észre sem veszed h az,meg ráadásul lehet nem mond igazat.Nem lehet kézzel fogható bizonyítékkal bemutatni,h igen ő szűz, vagy vigyen oda egy orvosi végzést h szűz vagyok.
2012. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

Előző: nem szokott mindenki összevissza hazudni :)



# 55: én szerintem olyan vagyok mint te fiúban :D Én se várok el többet. Én is szűz vagyok, csak az igazival szeretném majd elveszteni és szerintem az normális, hogy rossz lenne ha ő már nem lenne szűz. Oké ez nem ilyen kizáró ok, de azért.. nem lenne jó. Egyik ismerősöm is mesélte hogy nem olyan jó hogy az előző barátnőjével elvesztette és nem várta meg a mostanit. Utólag megvárta volna :) Inkább meg szoktam kérdezni ilyesmiket(meg pl h cigizik -e, ilyesmi) mielőtt vkibe beleszeretek :D (minél előbb mert vhogy túl gyorsan képes vagyok beleszeretni egy lányba:$ és aztán már nem számítanak a hibái :$$) Eddig 2 barátnőm volt és csókon kívül nem volt más :) (20/F)

2012. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
20 eves vagyok...meg tartom a frontot, kozeljovoben nem lehet baratom, szoval meg vagy 2 evig biztos szuz maradok
2012. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!