Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még szűz lányok?

Vannak még szűz lányok?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hol találkozhatnék 22-25 éves szűz lányokkal? 27 éves vagyok, és olyan lányt keresek, akiben még van "tartás", tehát nem azért szűz, mert ronda, hanem mert ezt választotta, és kitart mellette.

Egyáltalán, vannak még a huszonéves korosztályban olyan lányok, akik jól néznek ki, de szüzek, szerények, aranyosak, okosak és kedvesek? 27F


2011. dec. 4. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
*bennem
2011. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:
jáááj, félreértettél. Nem azt mondom, hogy nincs benned tartás, ha lefekszel a barátoddal.... mindegy, nem fontos..
2011. dec. 7. 00:36
 33/71 anonim ***** válasza:
100%
de ha úgy vesszük,akinek nincs tartása és önbecsülése korán odadobja magát 13-16 évesen,holott a 16 évesek 95%a éretlen a szexhez,nincs felkészülve,szóval ebben a korban baromi korai
2011. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim válasza:
100%
Szerintem vannak 22-25 éves szűz lányok, és az oka az, hogy mindig csak olyan pasik tetszettek meg nekik, akiknek van barátnője vagy épp csak nem viszonozzák, de persze az is lehet hogy a lány nem jár túl sok helyre és így nem ismerkedik meg sok pasival (és ezt tapasztalatból mondom), a másik pedig az hogy bűn ronda a csajszi, de azért idővel még ő is talál magának egy pasit.
2011. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
És hogy/hol találkozhatok olyan lányokkal, akikről (tapasztalatból) beszélsz? ;)
2011. dec. 7. 20:05
 36/71 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a normális ha csak házasság után, vagy előtte valamennyivel, de mindenképp pár év után veszíti el valaki. Én csak 1 valakivel szeretném, az igazival :) Biztos van ilyen lányban is :D
2011. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim válasza:

Hát... Én ilyen lány vagyok.

És mit fogsz csinálni akkor, ha találsz egy ilyen lányt, és kiderül róla, hogy igencsak messze laktok egymástól, akkor mit fogsz tenni? Szóval először is jó lenne ha megmondanád, hogy hol laksz, de ha nem akarod, akkor azt, hogy mi az a távolság, ami még szóba jöhet.

És itt, a kommentek között volt pár lány, aki ilyen, szóval végül is találtál, nem?

2011. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
nem találtam. A távolság a legkevesebb, az legyőzhető. Írj üzenetet, és meglátjuk.
2011. dec. 8. 23:24
 39/71 anonim ***** válasza:
Balf*sz...
2011. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:

Kérdező, teljesen egyetértek veled, hogy a szüzesség erény, és azt gondolom, hogy csak házasság után jó a szex, ezt egy másik fórumon már kifejtettem, hogy miért ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2403.. ).


Abban viszont nem igazán pártollak, hogy ilyen fórumon teszel fel ilyen kérdéseket, mert a mai fiatalok nagy-nagy többsége nem is érti ennek miértjét. Én is azt tudom mondani, hogy leginkább egyházi közegben találhatsz ilyen lányt magadnak, főleg a karizmatikus vonalbeliekre jellemző ez. Nem tudom, hogy te mennyire vagy hívő, de leginkább csak ezt tudom ajánlani. Elenyésző azon szüzek száma, aki mondjuk ateista, de mégis erénynek tartsa a szüzességet házasságig.


Az ateista 19 éves hölgynek meg üzenem, hogy sajnos tényleg nem mondható el a magukat keresztényeknek mondó emberekről, hogy igaz hívők lennének, de nem is szabad őket keverni a Biblia állításaival. Ne azért legyél ateista, mert a kettő között ellentmondást találsz, a Biblia is sok helyen ír álhívőkről.


Bocsi az offért.

2011. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!