Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják azt a barátnőim...

Miért mondják azt a barátnőim hogy csalódtak bennem? :/

Figyelt kérdés
16 vagyok és a napokban lefeküdtem egy fiúval..nem mondható egyéjszakás kalandnak mert ismertem előtte és egyszer kavartunk is, sőt én tervezgettem is hogy ő az a srác akinek odaadnám magam. nos meg is történt :) élveztem,nem fájt abszolút, kedves volt és gyengéd. nem lesz ebből hosszabb kapcsolat mert a srác sem akar és én sem, attól függetlenül imádom :D nem vagyok belé szerelmes :) mikor beszámoltam erről a barátnőimnek ledöbbentek és sokkolódtam hogy ők nem ilyennek ismertek meg stb... és nem értem miért csalódtak bennem.... nem bántam meg amit tettem és nem is fogom.. szerintetek? 16/L
2011. júl. 24. 00:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
utolsó azért nem mindegy.hogy 11-16 évesen szexel agyba-főbe vagy megvárja még 17-20 éves lesz és a szerelmével fekszik le,attól hogy valaki nem ribi még lehet jó a szexben,és attól hogy vár huszonéveskoráig még nem lesz klimaxos,gondolom te is 12-15évesen vesztetted el vagy most ennyi vagy
2011. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

nincs ezzel semmi gond. jól tetted. megkívántátok egymást és kész. a szex célja az, hogy élvezd. ez megvolt, szóval minden okés. ettől még nem vagy ribanc.

nem értem az olyan válaszokat, hogy "ha később az életedről kérdeznek, büszke lehetsz majd erre" stb. ki kérdezne?? ez a te életed, azt csinálsz amit akarsz. ezért senki nem ítélhet el, mert csak rád tartozik a dolog. a szex nem bűn. akkor meg miért ne?

2011. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!