Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják azt a barátnőim...

Miért mondják azt a barátnőim hogy csalódtak bennem? :/

Figyelt kérdés
16 vagyok és a napokban lefeküdtem egy fiúval..nem mondható egyéjszakás kalandnak mert ismertem előtte és egyszer kavartunk is, sőt én tervezgettem is hogy ő az a srác akinek odaadnám magam. nos meg is történt :) élveztem,nem fájt abszolút, kedves volt és gyengéd. nem lesz ebből hosszabb kapcsolat mert a srác sem akar és én sem, attól függetlenül imádom :D nem vagyok belé szerelmes :) mikor beszámoltam erről a barátnőimnek ledöbbentek és sokkolódtam hogy ők nem ilyennek ismertek meg stb... és nem értem miért csalódtak bennem.... nem bántam meg amit tettem és nem is fogom.. szerintetek? 16/L
2011. júl. 24. 00:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem jól csináltad. Egyikőtöknek sem volt ellenére, élveztétek, tudtátok mit akartok.

Szerintem korrekt, hogy nem játszotok 16 évesen örök nagy szerelmet és holtig tartó nagy kapcsolatosdit, csak azért mert szexelni akartatok. Szeretitek egymást ettől még.

Értékelem azt is, hogy a szexet és a szüzességedet nem mint valami nagy szent tehenet kezeled, hanem be mered vallani, hogy igenis egy jó dolog.

Valószínűleg nem is igen fogsz szexhiány miatt depressziózni mint itt olyan sokan ;)


26F

2011. júl. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
0%

Az elején aggódtam hogy homi kérdés lesz...


A barátnőid és a kommentelők is b*szott prűdek.

16 éves vagy és dugtál egy fiú ismerősöddel. Mitől lennél ribancz?!


Ha 13 évesen írnád akkor gáz.

Ha ezt 1 hónapban legalább 3x különböző partnerekkel megismétled akkor ribancz vagy.


Mindig is erkölcsösen éltem, de fel nem foghatom mitől lenne ez baj. Nem vagy már olyan fiatal, ha szolid körülmények közt csináltad akkor teljesen egészséges.

2011. júl. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
hát márpedig ez akkor is gáz csajszi. Csak nyugtatni akarnak. Tudják ezt a bnőid, meg itt os sokan, és te is rájössz majd hidd el.
2011. júl. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
ribanc vagy, de szép is lesz majd amikor a gyereked megkérdezi hogy történt az első alkalom, kiváncsi leszek mit mesélsz majd
2011. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
41%
Nemlehet,hogy csak irigyek?
2011. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

sztem nem baj:)

lehet a bnöid csak aggodnak érted vagy ilyesmi majd megbékélnek:d de ha már sok ideig nem békélnek meg akkor sztem féltékenyek.

2011. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%

Irigyek, a fele szerintem nem dugott még soha és a közelébe sincs hogy eme nagy álma teljesüljön, ezért ribizik itt. A szexet meg már rég valami magasztos oltárra emelte fejben, az elsőnél valószínűleg, ha eljön egyáltalán valaha az a nap, majd be lesznek tojva és akkora élményt jelentenek majd a partnerüknek, hogy lehet az lesz az utolsó is :D


Szerintem is jól csináltad, amit csináltál. De lehet nem a legjobb ötlet volt elmesélni a dolgot. Bár tudom ti nők szerettek kibeszélni mindent a barátnőiteknek, de most komolyan ez mire volt jó? Ez egy kicsit pasis hozzáállás volt: "elhencegsz hogy megvolt a kis..khmm fiúka" vagy mi :D


Nekem ez volt fura.

2011. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
ne áltasd már magad,saját magadnak hazudsz,attól hogy ismered még nem jársz vele vagyis 16 évesen egyéjszakás kalandod volt,ne legyél rá büszke,még ott a tojáshéj a seggeden,majd 20on évesen rájössz mekkora baromságot csináltál,amikor lesz egy barátod akibe igazán szerelmes vagy Ő is beléd,és nem lehet neked Ő az első,mert nem gondolkoztál 16 évesen,jogos a barátnőid véleménye
2011. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A kaland az kaland, gyerekkori baráttal is, élvezettel is, fájdalommentesen is, kék blúzban is, és egyéb értelmetlen részletkérdések.
2011. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%

Vagy lehet pont hálás leszel amikor a barátodnak olyan élményt nyújtasz a szexben amit egy tapasztalatlan szűzike nem képes. És hálás leszel magadnak is mert idegeskedés és bénázás helyett élvezed az együttlétet.


A fenébe is miért bűn ha élvezi valaki a szexet nem pedig tartogatja magát mint valami befőtt az alsó polcon, aztán befordult klimaxosként agyára megy a környezetének a szexmentes depis kirohanásaival?

2011. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!