Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőim hülyének néznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim hülyének néznek, mert nem jön be ha egy pasinak kockahasa van, hülye ízlésem van?

Figyelt kérdés

Nekem ez azt sugallja hogy többet foglalkozik a külsejével mint egy lány, és ez nem jó.

Szerintem akinek jó alakja van annak (szinte)semmit nem kell tennie hogy jól nézzen ki. 17/L


2011. szept. 10. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te egy lvl75-ös palawarit akarsz
2011. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés?
2011. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a legnormálisabb lány a világon.
2011. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem mind olyan tudod 'izmos kockahas, üres fej te is csak kirakatbábu vagy..'

Persze vannak közöttük olyanok is, amikről írsz, de azért ennyi alapján nem lehet eldönteni, hogy ki milyen ember.

És mi van , hogy ha azért teszi mert nincs magával megelégedve? Tudod, önbizalom tréningnek nevezik.

Csak jól akar kinézni, ez nem baj. Mindenki jól akar kinézni, legfőképpen magának, ha a tükörbe néz, akkor jól essen a tükörképe.

2011. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek veled, én sem szeretem a kigyúrtakat. A láb és mellkas gyantázók pedig nem is igen férfi kategória már.
2011. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!