Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Ha úgy érzitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ha úgy érzitek, megtaláltátok azt a lányt, akivel minden nagyon jó, mennyi ideig tart a rajongás/szerelem/intenzív érzelmek? A barátnőim el akarnak keseríteni.

Figyelt kérdés

Leginkább tapasztalatokat várok. Van egy 5,5 hónapos kapcsolatom, szeretjük egymást, és én úgy érzem hogy a barátom nem változott irányomban, még mindig kedves és figyelmes, amennyit csak tud, velem van. Hiába hogy már majdnem fél éve együtt vagyunk, még jól működik minden. Azonban van 2 barátnőm, ők folyton az orrom alá dörgölik, hogy egyszer úgyis elmúlik a barátom részéről a dolog, majd csak megszokásból lesz velem, és sokkal kevésbé fog szeretni engem. Én nem tudom miért kell ezt csinálniuk, mikor látok a környezetemben ellenpéldákat is. A lányok egyszer azt is mondták (akkor nagyon kiakadtam), hogy egy idő után nem lesz jó köztünk a kommunikáció sem. Ezt akkor mondták, mikor csak úgy általánosságban beszélgettünk a párkapcsolatokról, és hát mi a barátommal mindenről tudunk beszélni, nincs tabu.

Miért kell ilyeneket beszélniük? Majd ha gond lesz, akkor elkezdek félni, de most még minek?

19/l


2011. márc. 12. 19:39
 1/7 Brúsz Wéjn ***** válasza:

Szerintem a barátnőid vagy csak simán nagyon megkeseredtek, és sokat csalódottak, vagy esetleg féltékenyek rád. De botorság volna rájuk hallgatnod.


Fiú voltam.

2011. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Féltékenyek a kapcsolatodra. Ilyenek ezek a lányok. :)

Nyugi. Ha én szeretek egy lányt, nem unom meg.


Ő sem fog téged, és egyébként is, 19 évesen ha ki is szeret belőled, fiatal vagy még. :) Találsz te sokkal jobbat is.


és képzeld, hogy anyukámék már 24 éves házasok, és még mindig tökéletes a kommunikáció köztük. :) Van, amikor éjszaka kiülnek a nappaliba, beszélgetnek, és hajnalban feküdnek le aludni. :)


Szóval nem lesz semmi baj, ha normális csávód van. :D

További sok-sok sikert a kapcsolathoz! :)

2011. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút féltékenyek rád, és a kapcsolatodra. Nehallgass rájuk, mert a végén elrontják a kapcsolatod:)
2011. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves barátnők, gratulálok hozzájuk....
2011. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kell bemutatni azt a 2 lányt. Inkább a kérdésre válaszoljatok fiúk, légyszi:)
2011. márc. 12. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj, úgy elvesztem a részletekben, hogy a fő kérdésre nem is válaszoltam, bocsi! :D

Az intenzív érzésekről, hogy ezek mikor múlnak el, sajnos nem tudok kielégítő választ adni, mert szerelmesnek még nem éreztem magam. Ami komolyabb érzésem volt, az kb. 1-másfél év múlva tompult el. De annak volt oka...


Szerintem ha szeret téged, és nem követsz el semmi hülyeséget, és te nem szeretsz ki belőle korábban, akkor sokáig együtt lehettek. :) Én szorítok nektek, a barátnőiddel pedig ne törődj.


Egyébként itt válaszoltam egy olyan kérdésre, hogy mit teszek, érzek, ha kiszeretek egy lányból: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


(19:46-os válaszoló)

2011. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam egy életen át, vagy amíg rám nem un a lány,sajnos én mindig így jártam eddig mindegy.. de még utána is sokáig gondolok rá.. én mindenkire szeretettel gondolok akivel eddig próbálkoztam..és nem igazán tudom elfelejteni őket.. idővel továbblépek de legbelül emlékszem örökké..

Ez van..

24F

2011. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!