Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tartott nálatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott nálatok az első nagy szerelem? És ha véget ért megtaláltátok utána az igazit, vagy mindig az elsőt szerettétek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Hát basszus...nemtom.

Reggel még puncim volt, és az is marad.

2009. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
nekem tart már 1 éve de viszonzatlanul :P:D
2009. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
94%

Nekem már több mint 1 éve van párkapcsolatom!!de nagyon szeretjük egymást és nem is tudom h mi lenne velem nélkle!!szerintem ha vége lenne akk csak nagyon hosszú idő után tudnám teljesen efelejteni!!mert az első ngy szerelem azt szerintem minden ember életében nagyon fontos és maradandó!


15/L

2009. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Voguelilias ***** válasza:
94%
Az első 1,5 évig tartott. És pár napja lett vége. Most úgy érzem, hogy ő volt az igazi de valamiért a sors mégsem őt szánta mellém de kitudja évek múlva lehet, hogy meg is marad első nagy szerelmemnek!:)
2009. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
3éve, viszonzatlanul :(
2009. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
ja, 18 L, előző voltam
2009. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
2,5 hónap, de meglett az igazi azt hiszem, jövőre esküvő :)
2009. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
sztem hasonló cipőben járunk.. 16 évesen volt az első, igazi, nagy szerelmem... imádtam őt, és sajnos a kapcsolatnak fél év után nagyon csunya vége lett... nem is tudtam őt elfelejteni... és azóta ahány srác próbálokozott, egyikbe sem tudtam beleszeretni...félek is, hogy talán soha nem is fog menni.. pedig azt az első srácot már rég elfelejtettem!
2009. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem általános suliban volt az első nagy szerelem az 2-3 évig tartott, utána teljesen megszűnt, mert más iskolába íratták a fiút. Meg nem is kerestük egymást hisz tudtuk, hogy ez gyerekkori szerelem volt.

De most jelenlegi szerelmemmel 1 éve és 8 hónapja vagyunk együtt, és lehet, összeköltözünk, de ez még csak tervezgetés. Nagyon Szeretjük egymást és hosszú távra tervezünk. :-)))


L/19

2009. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Addig amíg meg nem láttam kézen fogva sétálni valaki mással.
2009. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!