Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tartott nálatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott nálatok az első nagy szerelem? És ha véget ért megtaláltátok utána az igazit, vagy mindig az elsőt szerettétek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 16:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
90%
Első nagy szerelem 2,5 évig tartott, nemrég lett vége, elmúltak az érzések. Alakulóban van egy másik kapcsolat, de 18 éves vagyok, így nem vadászom még az igazira. :)
2009. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem már lassan 2 éve tart...nem mondom azt hogy viszonzatlan,de van barátnője...voltak emiatt balhék stb. 3 hónapja nem láttam,most hogy újból találkoztunk,letaglózott...azt hittem már elfelejtettem ,de mégse...másnapot végig bőgtem :):S

senkinél nem éreztem ezt,még pedig azóta is voltak próbálkozók,de én nem akartam sose végül...

Ő az akiben semmi hibát nem látok, és hiába tudom a tényeket,nem tudom elfelejteni,nem tudok rá haragudni.

Hát ez van :)

2009. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem 8 évig tartott és nemrégen lett vége és most úgy gondolom h ő volt az igazi, de lehet ez változni fog, 16éves koromban jöttünk össze most 24 évesen lett vége. De elég meghatározó része az életemnek
2009. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én már két igazit is megtaláltam vagyis azt hittem.:( 28F
2009. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1 évig tartott, e már nincsenek semmi érzéseim iránta, csak gyűlölet és megvetés.

Igen ki lehet lábelni beőle, a mostani párommal 2 éve vagyunk együtt, ő álmaim pasija, ilyen pasi nincs a világon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
az első két évig plátoi szerelem:S a második 9 hónapja, de ebből sem lesz semmi:S...
2009. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz szerelem egy csodás dolog,testeden melegborzongás fut át

ha csak a nevét kimondod,szememid könyben áznak ha meglátod,

hangja akár a legszebb énekesmadáré cseng füledben.Érintése akár

a legfinomabb selyem,ha átölel,mintha testedet az övéhez tervezték

volna,beleolvatsz.Néha úgy érzed a szived szakad ketté mikor rá

gondolsz,de nagyon szereted és bármit megtennéll érte,ha kell akkor

meghalnál,csak hogy ő tovább élhessen..

2009. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!