Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek elveszteni a szüzességem...

Félek elveszteni a szüzességem mert mindenhol azt olvasom hogy fáj, meg barátnöim is azt mondják fájt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek fáj, és nem is elviselhetetlenül. Ez az ára a többi öröm forrásának.
2008. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

nem érdemes félni tőle, inkább a jó partnerválasztásra figyelj oda.....

aki figyelmes és gyengéd az nem valószínű h nagyobb fájdalmat okozna

de úgy semmiképp ne menj bele ha félsz... inkább várj

2008. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

ingyenes szüztelenités, az első 3 alkalommal!!!

Ha nem jön össze, a pénzt visszafizetem!!! Dr XY

2008. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
az előzőhöz: én irtam, kicsit irónikusan... Iet nem vállalok, boldog kapcsolatban élek 25 éve!!!
2008. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hm..asszem még várok vele egy kicsit hátha nem fogok félni..a partner az tökéletes...nem lenne mitöl félnem...

köszönöm hogy irtatok..de télleg....megnyugodtam..köszönöm nektek;)

2008. jún. 23. 19:54
 6/13 anonim válasza:
12%
Szerintem ilyen hozzáállással vonulj zárdába:) Bár a papokkal azért vigyáznék
2008. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

dik a pofátlanok


én is ilyen helyzetbe votam mint te megvolt a személy aki tökéletes volt lefeküdtünk és szar volt

a mai 25 évemmel bánom

2008. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon szereted a fiúd, és eléggé nedvesedsz is, akkor nem lesz nagy gond. Kicsit úgy is fájhat, de akkor és ott nem ezzel fogsz foglalkozni. Hagyd a fiúd előtte ujjazni, akkor valamit érezhetsz belőle.


Azonban, ha nagyon félsz tőle, akkor beszéld meg a fiúddal, és menj el orvoshoz. Simán átvágja, és utána sokkal könnyebb lesz. De ezzel mindenképpen várd meg őt, és beszéld meg vele: akkor nem érzi úgy, hogy kész helyzet elé állítottad.

2008. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtatok!!!:))
2008. jún. 26. 10:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy fáj e csak is azon múlik, hogy a fiú mennyire figyel oda rád. meg persze, ha görcsösen félsz tőle, akkor tuti rossz lesz.különben nem mindenkinek fáj,sőt nem mindenki vérzik. nyugi. ha meg ennyire félsz tőle, lehet, hogy még ráérsz vele később is.
2008. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!