Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják azt a barátnőim...

Miért mondják azt a barátnőim hogy csalódtak bennem? :/

Figyelt kérdés
16 vagyok és a napokban lefeküdtem egy fiúval..nem mondható egyéjszakás kalandnak mert ismertem előtte és egyszer kavartunk is, sőt én tervezgettem is hogy ő az a srác akinek odaadnám magam. nos meg is történt :) élveztem,nem fájt abszolút, kedves volt és gyengéd. nem lesz ebből hosszabb kapcsolat mert a srác sem akar és én sem, attól függetlenül imádom :D nem vagyok belé szerelmes :) mikor beszámoltam erről a barátnőimnek ledöbbentek és sokkolódtam hogy ők nem ilyennek ismertek meg stb... és nem értem miért csalódtak bennem.... nem bántam meg amit tettem és nem is fogom.. szerintetek? 16/L
2011. júl. 24. 00:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Meg tudom érteni.
2011. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
szerintem is rib@nc vagy
2011. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de akkor légyszives bővebben magyarázzátok el hogy miért gondoljátok ezt mert teljesen nem értem...:(
2011. júl. 24. 01:01
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
majd megérted ha agyilag felnősz a dologhoz, és nem bugatod meg magad csak úgy. Mondjuk akit majd szeretni fogsz, és ő is téged annak szép mese lesz ez a kis digidugi
2011. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
59%
Mert azzal kell lefeküdni, akibe szerelmes vagy. igazából az előttem szólóknak igazuk van, de én nem írom le, hogy minek tartom az ilyeneket. becsüld már meg magad jobban csaj. két évvel idősebb vagy mint én, és mégis .. szerinted vajon miért csalódtak benned? Azért mert rohadtul nem ezt várták, hanem azt hogy együtt leszel valakivel, fél-1évet utána meg odaadod neki magad mert SZERELMES vagy.. 14/L
2011. júl. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
most mindenki ribancoz, pedig nem vagyok az a tipikus ringyó... csak nem vagyok erkölcsös és kicsit messzebb vannak a határaim mint más embereknek. azt is megmondtam nekik hogy az én életem, élvezni szeretném, ha nekik ez furcsa akkor is el kell fogadniuk. a legtöbb dologhoz éretten állok és nem vagyok egy buta liba :D tudom majd jönnek az olyan hozzászólások hogy "mégis megb.szattad magad".. de nem is egy jöttment senkivel veszítettem el mert már írtam hogy IMÁDOM :D és ráadásul ismerem is.. próbáltam javítani a rólam alkotott képről de nem hiszem hogy sikerrel jártam
2011. júl. 24. 01:17
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Ettől még kaland volt.
2011. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy rib@nc! És szerintem te is tudod hogy szereted a srácot! Különben miért adtad volna oda magad? És a többi válaszolónak mondom ez a csaj tuti szereti azt a srácot! Innentől így nézzétek a történetet hogy "odaadta magát egy srácnak akit szeret" !!!!!
2011. júl. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 nikolanush válasza:
25%

nem vagy ribanc. én is 16 voltam. csak én jártam a sráccal 2 hónapja.

am meg friendship sex (Y) XD

barátnőid meg féltékenyek... vagy nem. XD

2011. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
53%
Ámen..Ribanc vagy!:D Ezt a későbbi kapcsolataidban, mikor majd kérdezgetnek előéletedről, biztos díjazni fogják!:D Habár, ma már mindenki így csinálja.Bár senki sem mondta, hogy ők nem azok:D
2011. júl. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!