Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszíteni mit,...

El akarom veszíteni mit, tegyek? =// (Részletek lent)

Figyelt kérdés

14/f vagyok és el szeretném már nagyon veszíteni a szüzességemet. Csak nem tudom hogyan/kivel

Gondolkoztam azon, hogy van egy 26 barátom, és ha legközelebb elmegyünk bulizni, akkor meg kérdezzem őt, hogy nem-e szervez be nekem valakit? Csak az a baj hogy mi van, hogyha azt mondja, hogy nem akkor az meg nagyon gázos. Valaki nem tud tippet, ötletet-mit csináljak.


2011. jún. 28. 08:02
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

14 évesen egy buliban akarod elveszteni a szex miatt?: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ezt most komolyan..nézz már magadba..

2011. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
te most komolyan ide kiírod?bajok lehetnek fejbe.Ha nincs kivel de te minden áron akarod akkor maradt egy prosti
2012. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
bassz.atok gyerekek kúrjátokle a csajt:)
2012. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Szabó Dominik válasza:
Meny el egy ku bárba vagy mitt tudom én űs le egy 90 éves tatát aszt erősz@kold meg mit akarsz még 15 évesen verd ki inkáb a farkad őcsém.
2012. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 Szabó Dominik válasza:

Ez most komoly?

14-évesen???

nem sieteted meg kicsit eszt a sex témát?

2012. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Figyelj én 16 éves vagyok és még szűz de igyekszem lehet hogy csak jövőre vesztem el
2015. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!