Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszíteni mit,...

El akarom veszíteni mit, tegyek? =// (Részletek lent)

Figyelt kérdés

14/f vagyok és el szeretném már nagyon veszíteni a szüzességemet. Csak nem tudom hogyan/kivel

Gondolkoztam azon, hogy van egy 26 barátom, és ha legközelebb elmegyünk bulizni, akkor meg kérdezzem őt, hogy nem-e szervez be nekem valakit? Csak az a baj hogy mi van, hogyha azt mondja, hogy nem akkor az meg nagyon gázos. Valaki nem tud tippet, ötletet-mit csináljak.


2011. jún. 28. 08:02
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
100%
Ez most komoly?
2011. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim válasza:
100%
Miért?Cikinek érzed?Most kezdődhetne az a szöveg h várj az igazira mert vele lesz szép és blablablabla....Keress egy barátnőt.Építs ki vele egy kapcsolatot.és akkor vele szexelhetsz.ez így műkődik....
2011. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
55%
14 éves... atya isten
2011. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
94%
14 éves buliban akarsz felszedni egy csajt a szex miatt? Komolyan mondom elképesztőek vagytok...
2011. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
*évesen
2011. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
98%

Várj még, mert agyfrászt kapok, ha pár nap múlva majd ír ide az általad felszedett 12 éves kislány, hogy: atyaúristen, mit tegyek, dugtunk a pasimmal a mensim alatt, lehetek terhes? Nem védekeztünk, mert még szűz is voltam, meg fenn volt egy tampon is...

Lehet, hogy kicsit durván ecseteltem a dolgot, de ennek ez szokott lenni a vége.

Komolyan mondom, várj még. Menőzni a haverok előtt így is tudsz, honnan tudnák meg, hogy megtörtént-e?!

Tudod, még egy fiúnak is egész más olyan valakivel, aki iránt érez is valamit.

2011. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi eszed van, hiába írnám, hogy inkább tanulj még, korai ez stb.

Ne legyél balek, ha mindenáron, bárkivel (mert nekem ez jött le) elveszítenéd, legalább hasznod legyen belőle. Hírdesd meg valahol (szűzesség eladó, vagy valami hasonló), hogy licitálhassanak rá, oszt' aki a legtöbbet fizeti, elveheti. Biztos van valami oldal, ahol ezt meg lehet játszani.

Frankón mutatna a vaterán :D

2011. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

08:28 vagyok

Bocs, de 14l-nek olvastam :D

2011. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Semmi..:DD
2011. jún. 28. 08:35
 10/56 anonim ***** válasza:
Persze ha ugy gondolod, hogy neked ez már biologiailag nagyon fontos akkor kérd meg öszintén a haverodat, hogy segitsen.Ha jo haverok vagytok akkor menni fog , de ha egyedül probálkozol akkor se gáz mamár ez nem nagy ügy hogy találj lányt aki akár azonnal is összejön veled.Itt az ideje és bátran
2011. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!