Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszíteni mit,...

El akarom veszíteni mit, tegyek? =// (Részletek lent)

Figyelt kérdés

14/f vagyok és el szeretném már nagyon veszíteni a szüzességemet. Csak nem tudom hogyan/kivel

Gondolkoztam azon, hogy van egy 26 barátom, és ha legközelebb elmegyünk bulizni, akkor meg kérdezzem őt, hogy nem-e szervez be nekem valakit? Csak az a baj hogy mi van, hogyha azt mondja, hogy nem akkor az meg nagyon gázos. Valaki nem tud tippet, ötletet-mit csináljak.


2011. jún. 28. 08:02
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim válasza:

10:15

ez baromság h ilyen fiatalon nem lehet teljesen normális dolog csak nem úgy kell,hogy húú hol egy csaj h szétbaszhassam..a bulis dugást hagyd ki mert az nem valami jó cucc:)

2011. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű...keress egy barátnőt....am ez elég átlagos, minden fiú el akarja veszteni...
2011. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim válasza:
Ja ,hogy ez így megy a 14 éveseknél h :elmegyek buliba és kúrok egyet ,vagy mi?-.- el vagy tévedve gyerek.
2011. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
Van elég kis ribi akit meg tudsz kapni durva buliba próbálkozz be részeg csajoknál ha egy megvolt utána könnyebben fog menni...
2011. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
ne veszítsd el,trehány disznó "-_-
2011. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
csak nekem tűnt fel, hogy van egy 26 éves barátja, akivel el akarja veszíteni??? O.o
2011. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
87%
Én 9 éves vagyok, és egy lóval vesztettem el :$, úgy hívták Csillámnyomorék14évesfiúinkábbkoptasdaziskolapadotmég................-_-"
2011. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Na egyik srác akivel beszélgettem régebben. Egyszer elmesélte hogy őt 13 évesen vitték bátyáék csajhoz, azt nem is tudta mi van aztán érzet melegséget érzet a farka körül Xd. És pár pillant múlva elment. Szóval nem gáz.


HA jó fej a srác megkérdezheted, mondjuk ha van bátyád vagy nővéred igazából őt is, még ha cikinek is gondolod. És ha bejön, yuhuu.

2011. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:

Ez most..komolyan gondolod?

Én sem vagyok egy szent de még 14 évesen is szűz vagyok és egy csöppet sem tartom gáznak ha a haverok miatt csinálod akkor nem kell mert nem attól leszel menő..hogy már megd**ál egy lányt aki bizti nem idősebb nálad esetleg veled egykorú és később meg csodálkoztok hogy mienek a mai lányok(ku*ák)ettől nem leszel menőbb és szerintem ezzel még rá érsz akkor is ha testileg érett vagy

de ha neked egy csaj arra kell hogy jól meg**azd akkor később ne csodálkozz hogy a normális lányok akik kevesen vannak a világon szóba se akarnak veled állni.ha esetleg keresel egy csajt akivel már minimum jártál fél éve és többet is akarsz vele és úgy dugod meg akkor jolvan annyira nem gázos mert szeretetből csinálod..és ő is élvezi.de ha mégse fogadod meg és mindenféleképpen elakarod veszíteni akkor legalább figyelj a védekezésre..és a csajt se használd ki.

2011. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!