Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszíteni mit,...

El akarom veszíteni mit, tegyek? =// (Részletek lent)

Figyelt kérdés

14/f vagyok és el szeretném már nagyon veszíteni a szüzességemet. Csak nem tudom hogyan/kivel

Gondolkoztam azon, hogy van egy 26 barátom, és ha legközelebb elmegyünk bulizni, akkor meg kérdezzem őt, hogy nem-e szervez be nekem valakit? Csak az a baj hogy mi van, hogyha azt mondja, hogy nem akkor az meg nagyon gázos. Valaki nem tud tippet, ötletet-mit csináljak.


2011. jún. 28. 08:02
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

14évesen egy buliban akarod egy általad ismeretlen csajjal elveszíteni -.- ...

Gratulálok (Y).

a korosztályomnak hogy lehet ennyi esze...

2011. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
Képzeld mindenki ismeretlen csajjal kezdi. Szerinted egy fiu mit veszit ha az egyéb bajokra vigyáz???
2011. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mindenki egy ismeretlennel kezdi? Hol élsz te? Azért ne mindig magunkból induljunk már ki.
2011. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

09:08 as vagyok

Mindenki ismeretlennel kezdi???

eléggé elvont világban élhetsz...

Az ismerőseim kb 10% vesztette el ismeretlennel...

2011. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
55%
Te ismerttel kezdted? és ki volt az a rokonod? Mert én idegennel és igenis magambol indultam ki mert nekem is jo volt az elsö csajozás 14 évesen.De gondolom te nem fogsz idegen csajjal megismerkedni neked van csaj a családban
2011. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem rokon akkor már ismeretlen? Gyökér...
2011. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
09:17 es imádom a hozzád hasonló csökkent agyi működésű embereket, valszeg ha jársz és szerelmes vagy a csajba akk már nem ismeretlen te igen ******, az ismeretlen alatt úgy értettem h tudod mi a neve és kb ennyi de már már összfekszel vele...
2011. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
Beteg vagy. Nézd meg a szót értelmezö szótárban és ne kezdj ki a rokonaiddal
2011. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan az ilyeneket mutogatni kéne. Felteszem az az okos is te voltál aki közölte hogy "itt van már az ideje bátran". Minek van itt az ideje 14 évesen he? Az első csóknak maximum. Istenem mintha a mai fiatalok nem élnének elég züllött életet akkor még jönnek a hozzád hasonló idióták és adják alájuk a lovat hogy 14 évesen itt van már az ideje. Szánalmas, kitiltanám az ilyeneket a közösségi oldalakról.
2011. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Undor. Mellesleg a válaszaid stílusából is látszik a szint amin vagy. Ilyenekkel vitatkozzon az ember... Pff
2011. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!