Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ebben az esetben? :S

Mit tegyek ebben az esetben? :S

Figyelt kérdés

14,5 éves lány vagyok. A barátom 16,5..

S már nagyon szeretné a "dolgot"..

Nem mondom, hogy én nem, csak még úy érzem hogy várnom kellene vele, legalább míg a 15-öt betöltöm..

Mi a véleményetek?

Kösi előre is :*


2011. ápr. 10. 14:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
én 21évesen veszítettem el...akkor sem voltam még felkészülve...hát ha te most akarod...csináld...szereted a barátod? szerelmes vagy belé? nem bánnád meg ha utána egy évre vagy félévre rá elhajt és talál egy jobb csajt...egy 17éves fiú nem kötelezi magát le egy 15éves csajnál az kizárt...neki akarnád adni a szüzességed?? nekem nagyon fontos volt...de mégse az igazinak adtam azt hiszem :( meg már nem vagyunk együtt...nem bántam meg, mert jó volt. 15évesen nagyon durva...nem fog nagyon fájni?:O nekem nagyon fájt
2011. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

nem olvastam el a sok kommentet, úgyhogy lehet h már írta vki :D

de én is valahogy így voltam vele.

de mi nagyon sokat beszéltünk erről, nyitottak voltunk teljesen, és 100%osan megbíztunk egymásban.

az eszem azt mondta, hogy várnom kell még..de hát nem bírtunk : D

de ha abból a szemszögből nézem, h nekem is ő volt az első, én is neki, és hogy imádjuk egymást, akkor semmi megbánás nincs bennem, és nem érdekel, h csak 15,5 voltam.

ez volt más fél éve és azóta is imádom :)

szóval sztem inkább az a lényeg, h őszinték legyetek egymással és kettőtök kapcsolata legyen bensőséges.

2011. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Velem csak az a baj, hogy nem tudok vele(mással sem) ilyen dolgokról beszélni, ilyen téren úgymond szégyenlős vagyok :P

Mondjuk volt már olyan, hogy feküdtünk az ágyamon(diszkó után) és a diszkóban volt egy kis összekapásunk, s akkor a dj végén kibékültünk, és itt, olyan jó volt, hogy feküdtünk , öleltük egymást és mindent mindent megbeszéltünk, kivéve ezt.. Erről valahogy nem tudok úgy beszélni, mint más dolgokról..

2011. ápr. 13. 20:58
 24/26 anonim válasza:
Pedig nem ártana ha tudnál róla beszélni. Ez kevésbé cikis, mint csinálni. :)
2011. ápr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz róla beszélni sosem lesz jó. Neked kell elmondanod ill. megmutatnod neki,h. neked mi a jó. nem életkortól függ,h. mikor fekszel le vele, te semmt nem tudsz még erről az egész folyamatról. Szépen kérlek nézz utána mindennek, ülj le vele és beszljétek meg,h. te erre lelkileg még nem vagy felkészülve. Mert te s tudod,h. nem vagy. Ha igazán szeret megérti és vár, hanem, akkor úgyis összetörte volna a szived.
2011. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
15:58 vok, és 15,5 volt:)
2011. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!