Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

a baratnommel mar 1 éve egyutt vagyunk.o 19 éves és szuz.és még soha nem sikerult betenni neki.amikor probalkoztunk minden siman ment smaciztunk és amikor nyultam a bugyi felé elrohant a szobályába és zokogot.

mit tegyek?


2009. nov. 21. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ésszerű lépés lenne ha megbeszélnéd vele hogy mi a gond. Kérdezd meg hogy mi játszódik le benne mikor közeledsz afelé a bugyi felé. Meg még egy tipp: ne ess neki egyből. Szóval egy kis "smacizás" nem elég egy lánynak hogy egyből az járjon a fejében hogy rád vesse magát. Az is segíthet ha sokat foglalkoznál vele. Kényeztesd, lazuljon el és ténylegesen akarja a szexet de mégis a legfontosabb hogy beszéld meg vele.
2009. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azok a lányok akik így reagálnak, általában van valami trauma a háttérben, gondolok itt pl zaklatásra. Sajnos ez a mai világban már nem ritka. És bár remélem nincs igazam (mert ez szörnyű dolog), azért légy vele nagyon türelmes.
2009. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
probáltam vele beszélni és nem tértem rá rokton a lényegre,de amikor rátértem o letért más témára
2009. nov. 21. 17:35
 4/5 anonim válasza:

szerintem térj rá nyugodtan a lényegre a kérdést illetően. Ha nyílt kérdést teszel fel, nyíltan kell válaszolnia.

egyébként ha valóban szeretitek egymást, a lány is elég érett fizikálisan és pszichésen, elvileg nem lehet gond.

Itt nyilván van valami baj.

Lehet hogy lelkileg van van gátlás benne, pl. korábbi molesztálás- na akkor nem lesz könnyű dolgotok együtt megoldani- de az is lehet hogy valami szervi baja van.

mi van ha éppen van valamilyen nőgyógyászati problémája?

várd ki a megfelelő alkalmat, amikor mindketten nyugodtak vagytok, és tudtok őszintén beszélgetni, nem zavar meg senki, és tárd fel neki a nagy kérdést.

Sztem 1.-2 hétig ne hozd fel a szexet mint témát, és ne is próbálkozz.

Ha szeret, meg fog tisztelni az őszinteségével.

Ha pedig te is szereted, a kapcsolatotok tud még várni a szexel pár hetet. Pláne ha valami baj van.

2009. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Funktasztikus ***** válasza:
fél a szextöl..valami lelki traumája van miatta...had még egy kicsit majd amoikor felkészült rá...
2009. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!