Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az számít, hogy nekem mi a jó...

Az számít, hogy nekem mi a jó vagy ebben az esetben nem csak ezt kéne figyelembe vennem?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam alul leborotválni, ebből csak az lett, hogy napokig viszketett, úgyh úgy döntöttem nekem ez annyira nem fontos.. De nem tudom h a barátomat zavarja-e,mit gondol. Mégis próbálkoznom kéne, vagy lehet,hogy neki ígyis jó?

L/16


2009. júl. 19. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Kerdezd meg....ha meg nem mered, ne csinalj semmit ha zavarja elobb utobb szepen majd megker hogy hogy alakitsd a fazonjat ennyi:)
2009. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
borotva helyett a szőrtelenítő krémet ajánlanám, hogy próbáld ki. nekem ez vált be, semmi kiütés, semmi viszketés. kb 10-15 perc az egész. ennyi idő kell h jól hasson.
2009. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszönöm, ez megnyugtató! :)

Másodiknak: Eddig úgy tudtam, hogy lentre nem ajánlatos krémet használni,csak a bikinivonalon.. Akkor ezt rosszul tudtam?

2009. júl. 19. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak speckó krémek, amiket lehet oda is használni, de tényleg nem jó minden.


Egyébként a leghatásosabb a gyanta meg az epilátor... Az fáj, tudom, én is azzal csinálom és nehezen viselem. Azon gondolkodom, hogy veszek Lidocain kenőcsöt, mivel azt recept nélkül lehet kapni és így oldom meg.... Szerintetek ez hülyeség?

2009. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer kipróbáltam lentre a hagyományos, lábra való szőrtelenítő krémet. Semmi bajom nem lett tőle, mondjuk a bőröm egyébként se érzékeny.


Először is kérdzd meg a barátodat, és elmondhatod neki azt is, hogy borotvával neked nagyon nem jó. Nem kötelező ott lent simának lenned, évezredekig ment a szex fanszőrzettel is. A mi házasságunkban most is van mindkettőnknek, és egyikünket sem zavarja a másik szőrzete. Szeretjük egymást mindenestül, és elfogadjuk úgy, ahogy van.

2009. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!