Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a helyzet, hogy még nem...

Az a helyzet, hogy még nem volt komoly kapcsim, mert félek az "együttléttől". Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy még nem volt komoly kapcsim,mert félek az "együttléttől" merthogy tavaly volt 1 pasi akivel nagyon jol megvoltunk meg minden,de nem fert belem,kicsit szük vagyok és ujjazas többször is volt...azota félek kapcsit kialakitani,mert mi van ha megint ugymond majd nem fér belém...ha magamnak csinalom "tágíthatok"magamon?pl.hogy 2 ujjal széthuzom a hüvelyem vagy valami modon?esetleg valami tipp???nagyon fontos lenne,mert most van egy srac aki bejön nekem meg énis neki,de félek belelépni a kapcsiba...légyszi segítsetek.../20 éves csaj/ előre is köszi!!!!
2009. márc. 16. 15:36
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem túl jó ötlet magadnak tágítani, bár ha épp nincs jobb elfoglaltságod csinálhatod, de eredményt ne várj tőle. A lényeg, hogy be legyél nedvesedve amikor megpróbáltok együtt lenni. Olyan nincs, hogy nem megy be. Max ha teljesen száraz vagy. Azon dolgozz inkább, hogy tudd meg mi izgat fel téged és akkor hidd el, hogy bemegy.
2009. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
hát szerintem először nőlj fel egy "kapcsihoz"... és találj egy olyan fiút aki nem csak megdugni akar hanem hosszú előjátékot követően szép lassan haladva szoktat hozzá a dolgokhoz én fiu vagyok tehát nem igazán értek a saját kezüleg történő tágításhoz de szerintem jobb ha ezt a természetre hagyod működik az csak gyakorolni kell...
2009. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Eddig azt hittem hogy csak a 12-15 évesek akarják tágítgatni magukat, de hogy már a 20 évesek is... O.o Jesszus!!!! :S

Nem a te dolgod a tágítás, majd a barátod elintézi. AMúgymeg ha parázol persze hogy nem fog beférni mert alapból tudatalatt összehúzódik. Ha még nem állsz készen erre ne erőltesd mert visszaüt még. De ha ennyire akarod akkor szenvedd végig...

2009. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül, másoknak is akadhatnak ilyen problémáik. Én már csak tudom.:) De tényleg nem neked kell tágítani. Valami biztosan aggaszt közben, nem tudsz ellazulni. És nem elég, ha csak "bejöttök" egymásnak. Oda szerelem kell.

És ha például nincs meg benned a tesi-lelki harmónia, az is lehet a gond. Gondolkodj el ezen, hogy vajon miért nem megy, és próbálj rajta magad változtatni.

És hidd el, nem az a gond, hogy túl szűk vagy. Inkább örülj neki, hogy nem vagy túl tág. :)

2009. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én annó úgy csináltam ,amikor féltem még az első együttléttől, h fájni fog meg stb. h előtte (amikor megjött) egyre nagyobb tampont használtam . és nem is fájt, csak a legelején,amikor belülről még nem voltam elég nedves. és a legelső együttlétnél egyszerre "mentünk" el a párommal :) 7 hónapja együtt vagyunk. :)


(mondjuk duci vagyok, és nekünk elvileg nem is fáj annyira,mint a sovány csajoknak)


16 / L

2009. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, h a tavalyi pasi nem hozott annyira lázba. Nem szabad félni, vágj csak bele egy új kapcsolatba! Ha a srác komolyan gondolja, akkor úgyis hosszú előjáték után juttok csak el odáig... Javasolnám, esetleg az orális kielégítést először mindkettőtök részéről, úgy biztosan nem lesz gond a bemenetellel :P
2009. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!