Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan hogy valaki egyáltal...

Van olyan hogy valaki egyáltalán nem fél az első együttléttől?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Olyan ember van akinek a nagy a pofája. Mindenki fél az elsőtől...
2011. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes én nem féltem, és lány vagyok...Ha megbízol abban hogy a másik óvatos akkor nem kell félni..Nekem nem is fájt :)
2011. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:
100%

én se féltem...

bár akkoriban éppen elmebeteg voltam, gyakorlatilag semmitől sem féltem ( ha a fóbiáktól eltekintünk:D ) de fájdalomtól ilyesmitől nem.

2011. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca.. ***** válasza:

meg mondjuk... akkoriban még nem fújták fel ennyire ezt a "juj fájni fog meg vérezni" dolgot, mindenki tudta hogy az első nem a legkellemesebb, de mostmár szinte tömeghisztériává vált ez a tinilányok körében. ez pár éve nem így volt. meg pár éve szerintem még a kutyám is volt olyan intelligens, hogy tudja, a "vérezni" itt nem azt jelenti hogy fél liter véred megállíthatatlanul folyni kezd majd.

+ aki fel van rá készülve, és tényleg akarja, szerintem eszébe sem jut parázni. max kis izgalom, de az kell az és nem csak az elsőnél van:)

2011. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem féltem 19 voltam,bíztam a páromban,kicsit fájt de éreztem,nem is terveztük meg megtörtént,és nem írogattam mindenhova,hogy jaj nagyon fog fájni,vérezni,mit kell csinálni,nem kell túl bonyolítani,túl aggódni,mert akkor meg azért nem lesz jó,ha 13-16 éves gyerek vagyok lehet féltem volna,de hát volt annyi eszem hogy gyerekként,éretlenül ne szexeljek,ha fél tőle az ember akkor ne csinálja,ez olyan mint amikor valaki szexel és állandóan attól retteg hogy terhes lesz ezért szed tablettát,használnak óvszert és még megszakítják is,megöli a lényegét,
2011. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17.46 vagyok javítok nem éreztem,élveztem,és én kíváncsi voltam és izgatott
2011. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem féltem. Tudtam, hogy milyen rendes a srác és hogy sosem lenne velem durva. Nemtom, de nekem nagyon természetes volt ez az egész. Az előjáték is meg maga a szex része is. Fájt, de félelem sem az elején, sem közben nem volt bennem mert tudtam, hogy ha szólok neki akkor kicsit abba hagygja. :)22/L
2011. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor helyesbítek: a fiúk félnek :D
2011. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rambo nem fél senkitől és semmitől.
2011. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem - meg amint a mellékelt ábra is mutatja - abszolút van, aki nem fél(t) tőle, csak akik nem félt(ek) tőle, azok nem írkálnak tőle. Én szűz vagyok még, de már szinte bármikor megtörténhet az első, és én nem félek tőle.
2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!