Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért félek ennyire az első...

Miért félek ennyire az első szexuális együttléttől?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Eddig egy barátom volt, de vele messze nem jutottunk el idáig. Most ismerkedek egy másik fiúval, de attól félek, hogyha szóba kerül a téma, akkor leblokkolnék. Tudom, hogy furcsán hangzik, de néha azt gondolom, hogy talán jobb lenne, ha nem lenne barátom, mert rettentően félek, hogy mi lesz az első alkalommal. Nem is magától a szüzesség elvesztésétől, inkább attól félek, hogy mennyire égő lesz, hogy én tapasztalatlan vagyok. Másrészt viszont kíváncsi is vagyok rá. Vágyom már egy igazi párkapcsolatra, amihez a szexualitás is hozzátartozik. Én sem értem magam. Most is annyira vacilálok, hogy lehet, hogy inkább dobnom kellene még most az elején a fiút, hogy nehogy komolyra forduljon.


Van valami megoldás? Vagy mit tehetnék?


Előre is köszönöm a válaszokat! És kérlek ne bántsatok, tudom, hogy furcsa kérdést tettem fel.


2009. jan. 6. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is félek.:S
2009. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Nekem a b.nőmis szüz volt mikor megismerkedtünk!

De nem bántam meg h a mai napig is vele vok.Félt ő is attól h elzavarom mert tapasztalatlan,de megértő voltam vele.És csodálatos vele mostmár a sex.Sztem ha olyan a barátod h megértő és vigyáz rád akkor nincs mitől félned.Ismerd ki előbb aztán mindent bele!

ne félj előbb vagy utóbb teis átlépsz rajta!

2009. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Első: jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal.


Második: jó volt olvasni, hogy van olyan fiú, akinek a szemében ez nem szálka, és nem ezen múlik a párkapcsolat jövője.

2009. jan. 6. 18:36
 4/14 anonim válasza:
87%
Szerintem még örülni is fog neki, ha igazán szeret:) Sok fiú van, akinek sokat jelent, ha egy lány életében ő lehet az első, szóval hajrá:) Az első után meg könnyű belejönni:) Nagyon hamar rákap az ember, mert jó dolog:)
2009. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
87%

Először is nyugi, ez egy olyan dolog, amitől csak addig félünk, amíg meg nem tesszük! :) Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem, amikor már másfél éve együtt voltam a párommal. Azért vártunk ennyit, mert rettenetesen paráztam: először attól, hogy terhes leszek, aztán attól, hogy fájni fog, stb, tehát mindig találtam kifogást...

Szerintem a megoldás a fokozatosság; ismerkedjetek jól össze, nem kell fejest ugrani semmibe. (Ezt a barátod is megérti, ha tudja, hogy szűz vagy még.) Aztán, ha megbízol benne, kezdjétek megismerni egymás reakcióit, és mikor már minden más jól megy, jöhet a szex. Azt is fokozatosan, ha fáj, megállni, nehogy berögzüljön, hogy ez rossz. Védekezésről nem elfelejtkezni, jó szórakozást! :) Az első alkalom után hidd el, nem fogsz félni!

2009. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Azért félsz,mert félelmetes huuuuuuuuuuuuuuuuuuu:))Na csak vicc volt,azért félsz mert nem ismered,én 20 vagyok lassan2 éve pasim van és még nem feküdtünk le,mert én is félek.Szerintem ne dobd a pasit, ennyiért?? Egy kis petting és belejössz,hidd el nekem.Sok sikert
2009. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Olyan kedvesek vagytok, hogy bíztattok, nyugtatgattok így ismeretlenül is. Még egyszer köszi!
2009. jan. 6. 18:49
 8/14 anonim válasza:
Én is így voltam vele dobtam is a barátomat mikor "arra" került a sor(persze nem történt meg).Azóta is nagyon bánom...Kitartást ha készen állsz arra hogy lefeküdj vele akkor majd minden rendben lesz;)sok szerencsét
2009. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaj nehogy dobd ha tetszik neked:-) Ő meg ha szeret Téged és szexre kerül a sor,biztos örülni fog,hogy neki adod oda magad először!És igaza van az előttem szólóknak,egy pár alkalom után az ember már inkább attól fél h nem lesz szex annyira rákap:-) A petting is erre valo,hogy megismerjétek egymást és feloldja a szorongást mire szexre kerül a sor:-)Haladjatok olyan tempóban ami jó neked!sok szerencsét:-)
2009. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia,


Ha éretten gondolkodik, akkor egy szexistennőt kreál belőled, és nem kinevet:)

A mai világban nagyon ritka a 19éves szűz, és ez dicséretet érdemel.


Ha elég érett vagy te is, akkor beláthatod, hogy nem égő. Ha esetleg gyorsítana a tempón akkor beszéld meg vele, hogy még nem voltál senkivel, és... Én inkább attól félek, hogy levadász trófeának.... Szóval húzd az időt, és amikor úgy érzed, hogy nem csak a szex kedvéért van veled, akkor...

Szóval ismerkedjetek, és ismerkedj a testetekkel.

2009. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!