Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakulóban vagyok egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulóban vagyok egy 22 éves pasival, nagyon tetszik, jól érzem magam vele, mégis tartok az első együttléttől?! 16/L

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy egy 22 éves srác, hogy gondolja. Szerintetek ne bonyolódjak vele kapcsolatba?

Még nem volt ennyi idős pasim, jó nem olyan sok, osztálytársamnak is 22 éves a barátja, de még nem feküdtek le 2 hónap után. Szerintetek ő mennyi idő után akarja kb?


2010. máj. 16. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elég buta kérdés..mi nem ismerjük az illetöt..lehet elsö hét után le akar majd fektetni..de lehet hogy szeret és vár,meg minden..te ismered ;)
2010. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Én is a fiatalabb lányokat szeretem.

pedobear

2010. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem ismeritek, de így kérdezem, hogy szerintetek mikor lenne normális.. meg hogy egy ennyi idős pasinak mi kell . tisztában akarok vele lenni, hogy mit tudok neki megadni és mit nem, mielőtt még összejövünk
2010. máj. 16. 10:18
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem 1-2 hónapig húzd a dolgot, ez alatt kifog derülni h csak megfektetni akar vagy komolyabb szándékai vannak mint 1 laza szex
2010. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

pedobear :D


Nézd , én 23 éves vagyok , és nem járnék egy 16 évessel, még 17 évessel sem , azért mert zavarna az , hogy mondjuk megyünk az utcán és fogom a kezét , és mondjuk jön velem szembe volt osztálytársam , vagy valaki és mondja hogy héé nem is tudtam hogy van húgod :)

Meg amúgy se teljesen értem a mai 15-18 éves lányokat...:D



Jó fogadjunk hogy lesz majd egy két olyan komment hogy én 32éves pasival járok , és 17 éves vagyok , de azoktól megkérdezném hogy a járás csak annyiban merül ki vele hogy átmégy hozzá és megd*g? Mert az tuti hogy nem sétálgat veled kézen fogva az utcán és visz el fagyizni:D , bár fene tudja ( na mind1 , nem teljesen ez volt a kérdés )

2010. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-4 hónapon belül nehogy lefeküdj vele... legyen már eszed... már megint a szűk látókörű lányok..
2010. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10:33 nagyon jól leírtad :D
2010. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg úgy érzed, hogy zavar a kórkülnbség ne vedd komolyra. Ha már nem zavar, nem érdekel, hajrá.....
2010. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vele :) Én is 16 vagyok, a barátom 26, és nincs igaza itt az előttem szólóknak, mert igen is kézen fogva sétálunk, eljárunk rendszeresen vacsorázni, baráti kört is együtt látogatjuk, és együtt is vagyunk eleget. Több mint két éve vagyunk együtt. Ez így jött ki, ő nem szégyell engem, és vártunk eleget az együttléttel is :) Pontosabban a 15évesen voltunk elsőnek együtt.1évet várt, előtte is ismertük már nagyon jól egymást, de a korom végett hagytuk az időre, pedig akkor is volt már csók és egyéb. Ha képes várni rád, akkor tényleg szeret :)

Ha meg nem, hagyd a francba, jobbat érdemelsz :)

2010. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

majdnem ugyan ilyen helyzetbe vagyok.. sőt...

én 15 éves vagyok és egy 20 éves pasival tervezzük hogy megkéne próbálnunk...

de én meg nem tudom mit vár el egy kapcsiban meg ő is hogy mikor akarja azt meg ilyenek.

kaptam már sok tanácsot itt a gyakorin. hogy ha szeret akkor várj vagy max 3-4 hónapig várna..

de ezt miért nem beszéled meg vele?:)

jövőhéten énis megkérdem tőle..:D

elvileg megszabadna:D

bocsi h egy 15 éves lány írt neked ilyen választ :)

sok sikert.

2010. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!