Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért félek ennyire az első...

Miért félek ennyire az első szexuális együttléttől?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Eddig egy barátom volt, de vele messze nem jutottunk el idáig. Most ismerkedek egy másik fiúval, de attól félek, hogyha szóba kerül a téma, akkor leblokkolnék. Tudom, hogy furcsán hangzik, de néha azt gondolom, hogy talán jobb lenne, ha nem lenne barátom, mert rettentően félek, hogy mi lesz az első alkalommal. Nem is magától a szüzesség elvesztésétől, inkább attól félek, hogy mennyire égő lesz, hogy én tapasztalatlan vagyok. Másrészt viszont kíváncsi is vagyok rá. Vágyom már egy igazi párkapcsolatra, amihez a szexualitás is hozzátartozik. Én sem értem magam. Most is annyira vacilálok, hogy lehet, hogy inkább dobnom kellene még most az elején a fiút, hogy nehogy komolyra forduljon.


Van valami megoldás? Vagy mit tehetnék?


Előre is köszönöm a válaszokat! És kérlek ne bántsatok, tudom, hogy furcsa kérdést tettem fel.


2009. jan. 6. 18:29
1 2
 11/14 anonim válasza:

MINDENKI izgul, fél stb! ha belekezdtek, akkor már izgalmasan félelmetes lesz. kis lépésekben haladtok, akkor magára az aktusra már vágyni fogsz! hagyjál magadnak időt!

a tapasztalat meg annyi mint halottnak a csók! ha valakivel szexelni akarsz, akkor jól fogod csinálni. ha meg valakit nem kívánsz eléggé, akkor nem fogod jól csinálni (hiába van 10éves szexuális múltad). (De ne az első pár alkalommal akarj akrobatizálni.) :)

2009. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy kicsit megnyugtattatok. Köszi még egyszer!
2009. jan. 7. 19:49
 13/14 anonim válasza:

En a jelenlegi parommal vesztettem el a szuzessegem es a srac annyira aggodott,hogy jo legyen az elso elmenyem(pedig o tapasztalt volt mar),HOgy a vegere en nyugtattam ot,persze normal keretek kozott!

MI nem is pettingeltunk elotte!Kicsit fajt,de a baratom nagyon gyenged volt,igy egy jo elmeny marad orokre!

Biztos vagyok benne,hogy erezni fogod mikor van az a pont,hogy elakarod vesziteni es nagyon jo lesz!

Sok sikert!

2009. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Áhh sorstárs:) bár ezért szerintem ne dobd a barátodat, fölösleges, ha szeret tud várni és megért, hogy még nem vagy rá felkészülve:)

Én is ugyanígy vagyok, félek az elsőtől, és a barátom már akarná, de én még nem igazán vagyok kész rá:S Félek a fájdalomtól, meg hogy mi lesz utána. 9 hónapja vagyunk együtt már szóba került a dolog elég sokszor, de egyszerűen leblokkoltam én is. Végülis akarnám is meg nem is, de a félelmem nagyobb úr. Sajnos már volt konfliktus is belőle, hogy ő már nagyon akarná de én leállítottam, de elmagyaráztam neki hogy még nem vagyok felkészülve rá.

2009. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!