Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem akarok soha az életbe...

Ha nem akarok soha az életbe nőt, mármint, komoly kapcsolatot akkor nem fogok b. i soha?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 21:34
 1/10 anonim válasza:
95%
Dehogynem. (Feltéve ha van pénzed.) Erre teremtette Isten a "hivatásos" lányokat.
2011. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs pénzem,2 éve itthon ülök,minden honnan kirugnak,nemvagyok szimpatikus
2011. szept. 26. 21:44
 3/10 anonim válasza:
100%
Most vagy sívár világod van, vagy másságos vagy. Vegyél egy gumibabát vagy még olcsóbb ha bezárkózol arra pár percre a budiba. Az élmény ugyanaz és gond nélkül. A lányokat meg hagyd meg azoknak akiknek a lányok ama bizonyos testrészükön kívül is jelentenek valamit.
2011. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mért a sok kvázimódó fejű mibe nézi a csajokat?direkt előadják a nagy romantikus férfit hátha kapnak nőt,végül kapnakis,egy csúnyát,de nekik azis jólesz mivel nemakarnak csőbu..k lenni.
2011. szept. 26. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:

azér 6000-ft-od csak van 1 útszélire.


egyébként ugyan ez van velem is mint veled, csak én még nem szántam rá magam...........valszeg nem is fogom, csak szar érzés.

2011. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát igen, szűznek kár akarnia is egy rendes lányt, az úgyis elküldi a g*cibe.
2011. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 ezer ft?az 3 napi kaja,utszéliekkel meg amugyse foglalkozok,fogatlanok azok.
2011. szept. 26. 22:58
 8/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:

De igen. B@szod a rezet.

Egyébként miért rúgnak ki mindenhonnan? Nagy a pofád, lusta vagy, vagy miért?

2011. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdések é rinyálás után és is kirúgnám az alkalmazottaimat ha lennének.
2011. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát részben egyetértek a kérdezővel. Ma a nők nem a romantikus, rózsacsokros, verselő lovagokat várják, hanem a kigyúrt, autós, menő ruhákban feszítő sikerembert. Én is romantikus voltam, verseket is írtam, hosszú évekig aztán senkinek se kellettem, hanem azt láttam, hogy gyönyörű nők, nagy és bunkó alakokkal járnak, meg hálnak. Eleve komoly kapcsolathoz sok pénz kell, mert ha csóró vagy, semmibe se néznek a nők. Én azt mondom akarj nőt, és udvarolj! Amíg nem lesz komoly nőd, vagy masztizol, vagy ku...ol. Fiygelj. a Nők a külsőre mennek, és hogy mid van, de vigyázz, nehogy kifosszanak!
2011. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!