Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ebben az esetben? :S

Mit tegyek ebben az esetben? :S

Figyelt kérdés

14,5 éves lány vagyok. A barátom 16,5..

S már nagyon szeretné a "dolgot"..

Nem mondom, hogy én nem, csak még úy érzem hogy várnom kellene vele, legalább míg a 15-öt betöltöm..

Mi a véleményetek?

Kösi előre is :*


2011. ápr. 10. 14:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja, és persze szűz vagyok!
2011. ápr. 10. 14:39
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele!
2011. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várjatok. Pláne, hogy ez még kérdés számodra.
2011. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
ha testileg és lelkileg felkészülsz majd rá majd akkor tedd meg -.-
2011. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Szerintem testileg felkészült vagyok. Lelkileg, hááát, kérdéses :-?

Az a zavaró az egészben, hogy már én is nagyon akarom, főleg mikor elkezdi puszilgatni a nyakam a mellem..

Csak na, félek, hogy mit mondanak mások, ha kiderül! (Itt nem a szüleimre gondolok!)

2011. ápr. 10. 14:52
 6/26 anonim válasza:
Csak akkor tedd meg, ha már 100%-ig biztos vagy benne, és nincs semmi fenntartásod a dologgal szemben. Mert ha már előtte van egy kis rossz, az utána csak nagyobb lesz és egy ilyen szép alkalmat kár elrontani ilyennel.
2011. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha aggályaid vannak ne tedd meg. Rám is úgy eröltette rám a barátom mert hogy már fél éve voltunk együtt, rendesen meg is bántam. Ne csinálj olyat amit később megbánhatsz. Ha készen állsz rá érezni fogod. Ha meg azt mondja a barátod hogy nem vár rád keres egy másik barátnőt akit meg is kap köpd le a nevemben is :D

18/L

2011. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod még, akkor ne tedd meg. Ha szeret, akkor kibírja még egy ideig. Ha nem, akkor meg küld el a fenébe.
2011. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

És ha a 15-öt betöltöm?

Akkor már ő is be fogja tölteni a 17et...(most ez mellékes)

De az nem értem, hogy miért szeretném már én is annyira.. S közben félek is, de inkább amitől félek az mások véleménye, ha kiderül..

(Mert, van egy "barátnőm", aki 13 (2 hónap mulva tolotte a 14et) lefeküdt a barátjával, aki, hát, nem a legmegbízhatóbb fiú.. És ezért még mai napig is néha beszólogatnak neki, az osztályban(oszt.társak vagyunk) stb. És attól félek, hogy velem is ez fog történni, amit nagyon nem szeretnék.. Mondjuk az én barátom nem olyan mint az övé.. Am. ők most is együtt vannak, de mikor megtörtént aztan kicsivel szakitott a srac, s csk néha szombatonként volt vele, de most oan 2,5 hónapja együtt vannak normálisan..)

2011. ápr. 10. 15:09
 10/26 anonim ***** válasza:
Várj még. Nem mások miatt. Ha majd ez nem lesz kérdés számodra, akkor gondolkozz el a megvalósításon. Ne a barátnőid legyenek a példák.
2011. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!