Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ebben az esetben? :S

Mit tegyek ebben az esetben? :S

Figyelt kérdés

14,5 éves lány vagyok. A barátom 16,5..

S már nagyon szeretné a "dolgot"..

Nem mondom, hogy én nem, csak még úy érzem hogy várnom kellene vele, legalább míg a 15-öt betöltöm..

Mi a véleményetek?

Kösi előre is :*


2011. ápr. 10. 14:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mielőtt lefekszel vele, tájékozódj a védekezésről.
2011. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
47%

ha megnyugtat, én még 14 se voltam amikor elvesztettem. nem a kor a lényeg.Hanem a lelki felkészültség. és ha nem érzed ezt, akkor ne. A szüleim mai napig nem tudják hogy egyáltalán szüz vagyok e még :D

De én sose bántam meg, hosz mai napig ugyan avval a pasival járok :3


lány/17

2011. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Annyira gyerek vagy még, a kommenteidből is látszik, éretlen az ilyesmire, nem értem hova kell sietni ezzel. Anyukád sem hiszem hogy örülne neki, és ha baj lesz akkor mit csinálsz? Még védekezés mellett is becsúszhat a gyerek, akkor mész abortuszra 14-15 évesen? Meg nem hiszem, hogy olyan hűhde régóta vagytok együtt, hogy nem tudtok mást csinálni, és égető szükség lenne a szexre.
2011. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha Te várni akarsz, ő meg sürget, akkor hagyd ott.
2011. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

15:58

A barátod hány éves volt akkor mikor lefeküdtél vele először?

2011. ápr. 10. 16:22
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ne tedd meg de nem félévig legalább 3 évig,a kommentjeidből és a kiírásodból is látszik,hogy gyerek vagy,éretlen pl 14,5éves vagyok(a gyerekek mindig nagyobbak akarnak lenni,ezért oda teszik,hogy fél)Főleg azért sem tedd meg,mert Ő akarja,hidd el nem veszítesz semmit ha vársz,én 19éves koromban veszítettem el, azzal aki ma már a férjem,nem kell siettetni a dolgokat
2011. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Szerintem ne azzal foglalkozz,hogy mit szólnak majd ehhez mások.Nekik semmi közük nincsen hozzá.Akkora tedd meg ha készen állsz rá, te is szeretnéd.
2011. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha még számolod a felet a korodban, akkor még várj.

Ja igen, és ha még kérdéses hogy lelkileg felkészült vagy-e akkoris várj. Mióta vagytok együtt egyébként?

Énmondjuk lassan 15 leszek, de hasonló a korunk, és ugyanígy vagyok mint te. Csak mi több mint fél éve együtt vagyunk és ő most lett 16. Ha szeret várni fog hidd el...Én barátom is vár velem amíg készen nem állok lelkileg, és rá mondhatni igazán rendes srác. Ismerd ki előtte a barátodat! Az is lényeges. Örülök ha segíthettem egy sorstársamnak :D

Puszi 14/L

2011. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Ha ugy érzed még hogy túl korai akkor ezt bexéljétek inkább meg! de ha te is ugyan ugy szeretnéd a szexet mint a barátod akkor nincs min gondolkozni!! a fő hogy védekezzetek!! :)
2011. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

elég megbizható a srác? ezt kell tudnod,h biztos legy... mert csak akkor veszitsd vele el a szüzesseged:)

mennyi ideje vagytok együtt?

amúgy jol gondold át...én is 14,5 éves voltam,mikor volt egy srac,akiben tudtam,h megbizhatok meg minden. már két hét utan nagyon akartam. gondolom te is ilyen fajta avyg,hogy már nagyon szeretned:D ez normalis ilyen idős korban:)

aztán nem feküdtem le a sráccal,mert kiszerettem belőle,nagyon hamar. azota mar sokszor belegondoltam,h halat adok az istennek,h aznap mikor ugy volt,h majd lefekszünk,nem tudtam elmenni hozza... ur isten,dejo!! most 15 multam,és szüz vagyok és remelem majd olyannal fekszem le,akibe nagyon,tenyleg szerelmes leszek.(tudom,most sokan gondoljak,h még szép..,de manapsag mar 13evesen fekszenek le)

nem ismerlek,nem tudom,mennyire gondolkodsz eretten,de amint mondtam, én is ennyi idős voltam és meggondolatlanul majdnem belevagtam a dologba. remelem,h okosan cselekedsz majd,és nem banod meg ha nem fekszel le vele:) ha pedig nem bizol benne elegge,akkor varj meg,mert utana lehethogy angyon meg fog viselni lelkileg. én is sokszor visszagondolok,h te uristen majdnem lefeküdtem vele(pedig nem is volt rossz vagy olyasmi,csak már nagyon kiszerettem a sracbol,szinte undorodok tőle,pedig semmi baja sincs) és ha erre visszagondolok,fuh,majdnemh hanyingerem van,meg belegondolok,h dejo hogy nem volt....

szal,remelem jol döntesz :D

2011. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!