Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Részegen írt sms-ről...

Férfiak! Részegen írt sms-ről mit gondoltok, ha a nő ismerkedős fázisban küldte?

Figyelt kérdés
Tehát még csak párszor találkoztatok és a nő részegen ír nektek egy olyat, hogy fel akar menni hozzátok. (amúgy volt már szex) . Mennyire tartanátok cikinek őt?
2014. jan. 18. 12:14
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem tűnik komolynak mivel még nem az. És igen, lehet, hogy nem is lesz az, de ez nem attól fog függeni, hogy hamar lefeküdtem vele. Én úgy gondolom, hogy ha valakinek kellek akkor nem ez alapján fog megítélni

(főleg h ő is kellett a szexhez, tehát érdekes lenne ha azért nézne le mert lefeküdtem vele) és ha csak ez tartaná vissza a komoly kapcsolattól akkor nekem ilyen pasi nem kell. Ha valakinek tetszem akkor szex után is tetszem.

2014. jan. 18. 14:01
 42/46 anonim ***** válasza:
Hát veled tényleg nem lehet mit kezdeni. Valóban hülye vagy. :)
2014. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 Költőnő? ***** válasza:
sztem teljesen jól látja, de valóban nem ez a kérdés. Nem tudom, miért mentek ölre, csak mert nem értetek egyet ebben a kérdésben
2014. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Ő nem érti meg, hoyg senki nem kiváncsi a hülye szövegére a mosolygósfejekkel a végén. Ennyire fogyatékos szegény, hogy nem bírja ki, hogy irogasson, de nem baj nem tudok rá haragudni, ha ez okozza neki a legnagyobb örömet, hogy idegeneket sérteget akkor csak nyugodtan. Vagyok olyan rendes, hogy kis ár legyen ez nekem a te boldogságodért. szóval hajrá.
2014. jan. 18. 14:04
 45/46 A kérdező kommentje:
De most, hoyg belegondoltam nyilvánvalóan nem egy sms-el fogok tönkretenni mindent és ezen a vonalon elindulva, (hogy nem kell olyan pasi aki ez alapján ítél) ez erre is igaz. Csak nehéz erre beállítani az agyamat.
2014. jan. 18. 14:07
 46/46 anonim ***** válasza:
Ami nincs,azt nehéz beállítani!
2014. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!