Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha még ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha még ismerkedős stádiumban vagytok egy lánnyal, milyen gyakran keresitek? Lányok! Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt telefonra, msn-re. Nem tudom, hogy mit gondoljak, mert van egy srác, még egyszer találkoztunk. A tali előtt majdnem minden nap beszéltünk msn-en, azután viszont alig. Most is már 3 napja semmi. Párszor felhívott, akkor sokáig beszéltünk. De nem gyakran keresi a társaságomat. Viszont kérte, hogy még találkozzunk.

Gondolom ebből az következik, hogy akarhat valamit esetleg, de jól esne, ha gyakrabban keresne. Szerintetek?


2010. júl. 21. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
És Te milyen gyakran keresed a társaságát?
2010. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne csak ő keressen téged,te is keresd őt
2010. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden este várom msn-en, de nem jelentkezik be. Hívogatni meg nem nekem kell. Szeretek figyelni arra, hogy ne cserélődjenek fel a nemek közti szerepek. Meg hát ha akar valamit, akkor úgyis keres...
2010. júl. 22. 00:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindennap, egész nap, amikor csak lehet még ha csak van egy szabad másodperc is.


Lehet dolga van, erre tekintettel kell lenni, de ha tudod hogy szabadon lazsál akkor gáz van. Bár csupán barátságot is kereshet. Esetleg fél.

2010. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ajajj...hát ez nem valami biztató. Egész nap? Hú.
2010. júl. 22. 00:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó én ráérek! :)

előző

2010. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ráérős vagy?:) Na így azért más...Nála állítólag munka van 1000rel, ezt meg is értem. De azért 24 óra egy nap. Ez itt már akarom-nem akarom dolog. Csak nem értem.
2010. júl. 22. 00:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, de egy apró jelzés, mondjuk egy sms, még nem feltétlenül jelenti a szerepek felcserélését. Az, hogy fent vagy msn-en, egy dolog, de honnan tudja, hogy ez neki szól...
2010. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

...na ezt a felét én sem értem...

Nem tudom, h hogyan tudnám elérni azt, hogy észrevegye bejön nekem, de ne is cserélődjenek fel a szerepek...:-S

2010. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!