Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A ismerkedős résznél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ismerkedős résznél ti mennyire vagytok kezdeményezők?

Figyelt kérdés
Úgy értem, megvárjátok míg ő ír először(mondjuk üzit), aztán ti is írtok? Milyen gyakran írtok elsőnek, mondjuk miután a srác jó párszor kezdeményezte a beszélgetést? vagy végig ő kell elsőnek kezdeményezzen? Kort és nemet is légyszi :)
2010. aug. 11. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az elején elvárom ,hogy a pasi kezdeményezzen ilyen téren h ő hív fel,ő küld üzenetet.. aztán persze én is viszonzom,hogy lássa ő is ,hogy érdeklődök iránta.
2010. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó de milyen gyakran írsz te rá? Persze miután ő már kezdeményezett.

Nem tudom, hogy oldjam meg h tudtára agyam h tetszik, de ne is cserélődjenek fel a szerepek...

2010. aug. 11. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy 3x mert nálam úgy szokott lenni,hogyha látja h én is írok meg érdekel utána már ír ő..szóval általában a pasi szokott rám írni ritka amikor én..lehet hülyeség de ha a pasi nem ír rám 1x az oké de ha utána sem akkor én nem töröm magam..úgy veszem ,hogy nem érdeklem eléggé ..de ha ez kölcsönös érdeklődés akkor szerintem lényegtelen ,hogy ki ír a másikra többször ki kezdeményez jobban..ezek majd jönnek maguktól:)
2010. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a baj, h nálam nem jön magától.

ő többször írt, aztán 1x én is majd felhívott, és mondta h még hívni fog, de aztán nem hívott(1 napja) és nem tudom eldönteni, h én kellett volna-e megcsengessem v írjak neki? vagy várjam amíg ő hív, és ha nem nem érdeklem?

2010. aug. 11. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Várd meg,hogy ő hívjon ha több napig nem jelentkezik akkor lehetséges az,hogy nem érdekled..pont a napokban volt velem is ilyen h elkérte a pasi a telefonszámomat és akkor a szokásos szöveg,hogy majd felhív,hogy találkozzunk vagy vmi..na azóta is hívxDde utána másnap msnen írt,hogy ne haragudjak de nem ért rá és olyan jelzéseket adott amikből tudtam,hogy mégha nem is hívott fel azért érdeklem.
2010. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!