Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedős témákra van ötletetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős témákra van ötletetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel -elvileg- járunk. Egyetemista,18 éves, bicózik.

Ma vagyunk 2 hetesek, de kedd óta nem nagyon beszélünk.

Nem tudok vele semmiről sem beszélni, mert nem jut eszembe jó téma. Nagyon hálás lennék, ha segítenétek.Szereti a 30y-t én is, 27-én megyünk koncertre, és erről már mindent kitárgyaltunk. Előre is köszi. (Értelmes válaszokat várok)


2010. dec. 25. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
kedvenc ételei italai, háziállatok, tanulás:D , kedvenc filmek,színek,zenék nem tudom mit irhatnék még sport
2010. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nielindi ***** válasza:
nem hiszem el, h a sz@ros 30y-on kívül nincs semmi más, ami érdekel róla/vele kapcsolatban. nem akarod megismerni?? vagy elég, ha hallgatja ezt a fost?!
2010. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mit gondol a többi alternatív együttesről. vagy úgy általában a többi fajta zenéről.
2010. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kapcsolat nem lesz hosszúéletű, ugyanis olyan nincs, hogy ne tudjatok miről beszélgetni, valami mindig van.

A mostani barátommal 8 hónap után is órákat tudunk beszélgeni, és szinte mindenről, a legkisebb baromságtól a legkomolyabb dolgokig.

Amikor megismerkedtünk, akkor meg szinte majdnemhogy rossz volt, mert, ha együtt voltunk, szinte repült az idő, és egyfolytában beszéltünk volna, és 5-6 órahosszák naponta elrepültek csak beszéddel.

És minden nap találkoztunk esténként, másnap meg munka, munka után meg alig vártam az estét.

És ez így megy egy ideje már.

Értékeld át a kapcsolatod.

23/N

2010. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!