Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Részegen írt sms-ről...

Férfiak! Részegen írt sms-ről mit gondoltok, ha a nő ismerkedős fázisban küldte?

Figyelt kérdés
Tehát még csak párszor találkoztatok és a nő részegen ír nektek egy olyat, hogy fel akar menni hozzátok. (amúgy volt már szex) . Mennyire tartanátok cikinek őt?
2014. jan. 18. 12:14
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Kettős mércével mérő emberek kíméljenek. Köszi. Nem vagyok kíváncsi a "mekkora r.banc vagy, hogy ilyen korán lefeküdtél vele" típusu válaszokra.
2014. jan. 18. 12:58
 12/46 A kérdező kommentje:
És még jó, hogy kikérem magamnak mivel nem ez volt a kérdés, nem erre kerestem a választ. És nem vagyok kíváncsi a prűd emberek kommentjeire. Azt én eltudom dönteni, hogy mennyire volt jó ötlet vele lefeküdni.
2014. jan. 18. 13:01
 13/46 Költőnő? ***** válasza:

de hát Te ismered a srácot, nem?

van akinek gáz, van akinek nem az. Ha aggaszt, kérdezd meg.

2014. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Persze. "szerinted ciki hogy írtam neked?" .Neem, ez tényleg nem lenne még gázabb. Ugyis azt mondaná, hogy nem az, ha azt gondolja, hogy az akkor is.
2014. jan. 18. 13:10
 15/46 A kérdező kommentje:
Értelmi fogyatékos vagy, hogy nem fogtad fel, hogy a ringyós válaszokat pont leszarom ?
2014. jan. 18. 13:22
 16/46 anonim ***** válasza:

Ez volt a kérdésed...

Ezt gondolom. Sajnálom!

2014. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Látom tényleg baj van az agyaddal . A kérdés NEM az volt, hogy mekkora lotyó vagyok, hogy lefeküdtem vele az elején (mivel nem vagyok az és ő értelmes fiú, tehát tudja, hogy ez normális, a ti véleményetek meg nem érdekel e-téren a legkevésbé se. A kérdés az volt, hoyg ciki-e az SMS. De aki felfogta annak köszi.
2014. jan. 18. 13:31
 18/46 Költőnő? ***** válasza:

miért lenne gáz? Jesszus hány évesek vagytok, h ezt nem lehet normálisan megbeszélni??

nyilván ne egy újabb sms-ben kérdezz rá

2014. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

De hát akkor miért kérdezel, ha nem vagy kíváncsi a válaszra? :))

Gyerek vagy. Amúgy nem vagy r*banc azért, mert lefeküdtél valakivel, akit nem ismersz jól, nem ezen fog múlni, együtt maradtok-e. A nők is szeretnek kalandozni, nincs ezzel baj, de valószínűleg nem fog komolyan venni. Ha meg mégis, örülj.

2014. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Férfiak! Részegen írt sms-ről MIT GONDOLTOK, ha a nő ismerkedős fázisban küldte?

Azt,hogy egy ringyó! Ennyi. Törődj bele IQ Fighter!

2014. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!