Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Részegen írt sms-ről...

Férfiak! Részegen írt sms-ről mit gondoltok, ha a nő ismerkedős fázisban küldte?

Figyelt kérdés
Tehát még csak párszor találkoztatok és a nő részegen ír nektek egy olyat, hogy fel akar menni hozzátok. (amúgy volt már szex) . Mennyire tartanátok cikinek őt?
2014. jan. 18. 12:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Szóval roma vagy... :)
2014. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, de örülök, hogy nem csak tudatlan hímsoviniszta paraszt vagy hanem még rasszista is.
2014. jan. 18. 13:44
 33/46 anonim ***** válasza:
Akkor csak hülye vagy... :)
2014. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Gondolj amit akarsz én legalább élvezem az életet és nem jelent boldogságot ha másokat szapulok az interneten. Puszi
2014. jan. 18. 13:46
 35/46 anonim ***** válasza:
Ahh, a hímsoviniszta parasztot én is megkaptam privát üzenetben. :) Látom, ez a hülyéknél valami nagy fegyver, csak kár, hogy nem ismerik a szó jelentését.
2014. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Ismerem a szó jelentését képzeld. Úgy tűnik te nem ismered, ha nem veszed magadra. Azt jelenti, hogy a férfiak lenézik a nőket, nekik mindent szabad, mert alanyi joguk, én meg nő vagyok és ha azt csinálom amit ők akkor lotyó vagyok. Ezt jelenti és te ezt gondolod. Nézz utána, tökfejkém.
2014. jan. 18. 13:48
 37/46 anonim ***** válasza:
Nem nézem le a nőket,csak téged! :)
2014. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
oké. szia.
2014. jan. 18. 13:53
 39/46 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy mit jelent a hímsoviniszta szó, de két okból sem veszem magamra:

1. magam is nő vagyok

2. ha férfi lennék, akkor is tisztelném a nőket.


De hogy tényleg érdemi válasz is legyen a kérdésedre:

szerintem nem gáz, ha egy nő részegen vagy józanon fel akar menni egy férfihoz. Hogy az a férfi mit gondol rólad, azt tényleg csak ő tudhatja. Én abban az esetben tartom gáznak a dolgot, ha minimális ismeretség után ágyba lehet cipelni egy nőt. Persze megjátszani magunkat hülyeség, de ha te azt mondod, hogy neked így jó, mert élvezed az életet, akkor nyilván te nem tartod cikinek a helyzetet. De így meg nem is tűnik komolynak a kapcsolat.

De ez se törvényszerű, mert tényleg lehet, hogy együtt fogtok megöregedni. Nincs erre szabály.

Csak ne sértődj meg, ha valakik gondolnak rólad valamit. Te adtál valamennyi infót, mi pedig véleményeztük. Ne várd el tőlünk, hogy úgy adjunk tanácsot, mint a legjobb barátaid.

2014. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Nem várom el, de akkor azt tartsátok magatokban és a kérdésre válaszoljatok. Ha magad is nő vagy akkor az meg még nagyobb baj, ha így gondolkodsz.
2014. jan. 18. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!