Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

úgy döntöttem,hogy befejezem a külsőmmel való foglalkozást.

19/F


2014. jan. 15. 13:41
 1/8 fahéjas Alien ***** válasza:
Ez így elég általános kijelentés. Mire gondolsz? Nem fogsz, fürdeni, fogat mosni? - mert ez is beletartozik abba, hogy foglalkozol a külsőddel.
2014. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem az alapvető tisztálkodásra gondoltam.

például ilyenek,hogy rendszeres testedzés,helyes táplálkozás,minden hónapban fodrász,hetente borotválkozás stb stb amit csak a kinézetem miatt csináltam eddig.

így se kellek senkinek,akkor pedig felesleges ezt a sok időt elpazarolnom.

az meg,hogy egészséges életmódot is szolgálta stb stb nem izgat,leszarom,hogy 30 vagy 70 évesen halok meg.

2014. jan. 15. 13:48
 3/8 fahéjas Alien ***** válasza:

A szemléletmódon változtass inkább... lehet az a probléma, hogy azért akarsz jól kinézni, hogy másoknak megfelelj, a lányoknak jelenesetben. De gondoltál már arra, hogy mennyivel jobb érzés és célravezetőbb is, ha magadnak felelsz meg? - és ez legalább nem lehetetlen a másik úttal szemben. Nyilván vannak önbizalmi problémáid, ha főként mások véleménye szerint 'foglalkozol' magaddal vagy magadért...

Valószínűleg hiányzik belőled az önmagad iránti elégedettség érzete, szerintem ezen dolgozz.

Az edzés meg stb... ha kín akkor hagyd, de mondjuk ha szeretsz futni, bicózni vagy bármi, azt csináld, és elsősorban azért mert jóérzés, ne azért, hogy alakít.

2014. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fahéjas Alien ***** válasza:
*alakíts
2014. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

magamnak megfelelek most is,ahogy mindenhogy megfelelnék.

de igazad van,leszarom mostantól mások véleményét,csak azt csinálom amit én szeretnék

2014. jan. 15. 13:59
 6/8 fahéjas Alien ***** válasza:

Akkor rendben, ha magadnak megfelelsz az már jó út szerintem.

(:

2014. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit is kell erre írni? YOLO?
2014. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát...oké...!
2014. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!