Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről? (részlete...

Mit gondoltok erről? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van 1 19 éves fiú akit kb 2 éve ismerek és tudom róla , hogy nem igazán tudja kifejezni az érzelmeit és nehezen bízik meg másokban , volt pár barátnoje akik emiatt hagyták el . Nekem tetszik ez a fiú és szeretnék közelebb is kerülni hozzá , de ő ezt nem engedi , eddig minden barátnőjénél ő kezdeményzett. Zenéről , filmekről nagyon jól eltutdunk beszélgetni , de semmilyen személyesebb témáról , mint például a volt barátnői , meg arról hogy miért nem bízik szinte senkiben stb... Hogy tudjak egy ien fiúhoz közelebb kerülni , vagy hogy érjem el azt , hogy ne csak egyszerű barátnak tartson , hogy tudjam elérni azt hogy bízzon bennem? Kérlek segítsetek mert már nem tudom mihez kezdjek. 17L
2014. jan. 3. 02:12
 1/1 anonim válasza:
Probálj utalni rá hogy tetszik neked esetleg ha van közös ismerösötök akkor érdeklödj jobban utána hátha többet megtudsz róla
2014. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!