Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit kikérni a véleményeteket arról, hogy mit gondoltok egy ilyen típusú lányról, mint amilyen én vagyok. Eddig már megjegyezték páran, hogy eltérek kicsit a mai átlagos fiatalságtól, de hogy őszinte legyek, ez engem egyáltalán nem is zavar...

Szóval: 18 éves voltam idén májusban, de eddig még egyszer sem volt igazán komoly kapcsolatom senkivel (pedig nem túlzottan nagyok az elvárásaim, csak egy olyan srác kell, aki igazán tud szeretni, és aki képes hozzám két szónál többet is szólni emberi módon). Van néhány igazán közeli barátom, akikkel tényleg mindenről tudok beszélni és mindenben segítünk is egymásnak. Az emberek nagyon életvidámnak, kedvesnek és cserfesnek tartanak, persze vannak nehéz napjaim nekem is, amikor nagyon magam alá tudok kerülni sajnos. Sokan mondták már rám azt is, hogy gondoskodó és "anyáskodó" vagyok mindenkivel. Szabadidőmben szeretek olvasni, sétálgatni, aktívan sportolok (gyerekkorom óta úszom, 3 éve rendszeresen járok futni). A diszkóban fetrengő részeg tinir*bancokat viszont messziről kerülöm, még életemben nem voltam ilyen züllött helyen (na és, mit veszítettem vele?!) Külsőre átlagosnak mondanám magam, 160 centi magas vagyok, vállig érő sötétbarna hajjal és barna szemekkel.


Ti mit gondoltok az ilyen jellegű emberekeről? Ne értsetek félre, nem szenvedek önbizalomhiányban, csak attól tartok kicsit, hogy a mai világban már csak akkor lehet valaki sikeres, ha nagyok a mellei, agyon van plasztikázva még a kisujja is, miniszoknya, 20 centis sarkú végtelenül idétlen cipővel, és lehetetlen számára úgy kilépni az utcára, hogy ne lenne legalább 5 kiló smink az arcára kenve. Sajnos a mai értékrend már csak ezeket hangsúlyozza, a (régi) értékek meg már kezdenek kiveszni a világból...


2013. aug. 25. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Mit gondolok rólla?

Azt hogy miért nem vagy a barátnőm?

2013. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ezek alapján még nem mondanám, hogy bármi különleges lenne benned. Amiket leírtál magadról, az nagyon átlagos.


Szerintem attól még jó fej lehetsz, csak nem jól fogtad meg, hogy mi egyedi benned. :

2013. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első win, ám szerintem is....
2013. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az egészséges gondolkodás első és egyetlen alaptörvénye: nem érdekelnek, mások hogy néznek ki és mit csinálnak hanem saját magamat építem, magamnak tanulok, magamnak dolgozom meg a pénzért.


Mi értelme másokhoz hasonlítgatni magad?


Mindenkinek lesz párja előbb utóbb, van akinek ilyen van akinek olyan.

2013. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "sikeres"? Te leszel a nő akit nem látnak majd a médiában agyonplasztikázottan és 10kg sminkben, viszont lesz egy szerető férjed, 3 gyereked, éltek a házban és minden nap együtt keltek... Nem figyeli a világ a normális embereket, de ha ti sem figyelitek ezerre a világot, boldogok lesztek.
2013. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

gyakorlatilag leírtad hogy milyen helyes aranyos vagy ebben nincs baj de miért érdekel ezzel kapcs. egy rakás idegen ember véleménye? akkor mégiscsak kicsit önbizalom hiányos vagy, pedig leírtad hogy nem.


Normális önbecsüléssel rendelkező ember nem kérdez ilyet hogy mi a vélemény róla.

2013. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

azt gondolom ugyanúgy vágyod a figyelmet mint azok a bizonyos tinir*bancok, mert nálad sem terem a kertben az önbizalom.

Nem akarsz, vagy nem mersz diszkóba menni, szal nem tudod hol políroztasd az egod picit, így idejöttél lökni az arcunkba szubjektív önképedet.

2013. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fehér durván leírta a lényeget. :)
2013. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engrm már a sporttal meggyőztél :) amúgy nekem pozitív véleményem van a leírtak alapján, és örülök h van aki még tud gondolkodni, nem mások után fut, nem követ másokat van sajátos gondolkodásod, nem vagy könnyen befolyásolható, és a buliba se sokan azért mennek h mocskosul lealjasodjanak, meg dugjanak összevissza én pl a a társaság miatt szoktam h egyet táncoljunk igyunk röhögjünk szórakozzunk élményeket szerezzünk, segít építeni, mélyíteni a kapcsolatokat az élményeknek köszönhetően :) szóval mindenről azért ne foszd meg magad és néha próbáld ki a barátokkal :)
2013. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!