Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok erről?

Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam,hogy tudnám gyakorolni a randizgatást,mert ezen téren rám férne némi csiszolás.Az jutott eszembe,hogy talán érdemes lenne egy lánnyal kettesben (nem randi) ismerkedni élőben.Mivel nem lenne tétje a dolognak így kevésbé feszült lennék.A lány is elmondhatná őszintén,hogy mit gondolt rólam vagy mi az ,ami nem igazán tetszett bennem a beszélgetés során.

Vagy ez alapjában éve túl meredek lenne?


2013. dec. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmi tévedéseid vannak, egy randin is meg lehet ezt tenni. Akkor meg minek kell kikötni, h nem randi? Ahh ne légy besz---ri
2013. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de a nő tudjon róla, neked mi is a célod ezzel.
2013. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, szerintem hogy mikor két idegen ellenkező nemű leül egymással szembe, onnantól kezdve mindkettejükben benne van egy olyan, hogy ebből lehet valami.(Kivétel ha egyáltalán nem jönnek be egymásnak). Szerintem ha kettesben vagy egy lánnyal, még ha nem is randinak nevezed, teljesen ugyanolyan lesz a feelingje. Sztem a feszültség ugyanúgy ott lesz.
2013. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De mitől féltek? Hogy megesz a pasi?

én naponta flörtölök lányokkal,meg hetente másikkal randizok nincs benne semmi félelmetes :)

2013. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!