Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit gondoltok egy...

Lányok mit gondoltok egy ilyen srácról? Ismerkednézek vele? Mi lenne az első gondolatotok róla ha először taliztok?

Figyelt kérdés

Gyakorta véres a szemem. Nem tudni még, hogy miert. Ki akarom majd vizsgaltatni magam komolyabban is. Elvileg nem vagyok allergiás, viszont sokat ülök számítógép előtt, de ezt próbálom kordában tartani.

A szemfehérjéim főkent külső oldalai vörösödnek be. NEM durva módon, de közelről jobban látszik. Gyakran égető érzésem is van, hunyorgatok is, néha kellemetlen. De inkább esztétikailag zavar.

Ez visszafog a csajozásban, mentális terhet jelent sajnos. Csökkent az önbizalmam.

Amúgy nem cigizek és nem is drogozok sosem.


2013. nov. 28. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy szemész csaj biztos ismerkedne veled, ha már másról nem sem tudsz beszélni.
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*-nem
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem emiatt nem kell, hogy önbizalomhiányod legyen...ha meg van olyan lány aki emiatt elhajt téged, akkor örülj neki, mert megkímélted magad egy felszínes egyéntől....
2013. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es. Első kettő: majd ha nektek lesz valamilyen egészségügyi gondotok, akkor is viccelődjetek rendben? Mert ez marhára nem poén nekem :S
2013. nov. 28. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:

hát csak akkor zavar, ha nagyon látszik, de akkor se gonoszságból, hanem mert én undorodom az ilyen szemes dolgoktól... az se bírom nézni, ha valaki kontakt lencsét rak be, vagy ilyesmi :(


de szerintem emiatt ne aggódj :) lehet, hogy csak Te veszed észre :)

nézd magad tükörben, mondjuk 1 m-re tőle, ahogy ugye mások látnak, és szerintem úgy nem lehet annyira feltűnő :) akkor meg nem is gáz :)

2013. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szemesnek áll a világ. a számítógéptől olyan te dinka.
2013. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
engem sosem zavart ha egy srácnak kicsit véres a szeme. persze, kicsit furcsa, de nekem is szokott olyan lenni, de különösebben sosem zavart, és szerintem téged se zavarjon.
2014. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
engem biztos nem zavarna:) ezért fölösleges aggódnod. ha valaki ezért elítél, akkor bizony vele van a baj nem veled
2014. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!