Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről az ajándék...

Mit gondoltok erről az ajándékról lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány akivel megismerkedtem és majd Szilveszterkor megyek hozzá. Vettem neki egy Beyonce Pulse NYC-s parfümöt 30 ml-est szerintetek ez elég vagy vegyek még neki valamit. Ti örülnétek neki?

Köszi 21/f


2013. dec. 21. 16:59
 1/6 anonim válasza:
Én örülnék neki, szerintem még egy kis csokit, bonbont is vehetsz neki...
2013. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És szerinted ez nem kevés először? Csokit veszek majd neki.
2013. dec. 21. 17:11
 3/6 anonim válasza:
Juj én biztos örülnék neki, és szerintem a lány is fog. Voltam múltkor a Douglas-be és nagyon jó illata van.:)
2013. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vegyek-e még neki valamit. :) Azt akarom hogy lássa hogy nem vagyok sóher. Még minek örülnétek emellett?
2013. dec. 21. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne érezd kevésnek :D Nem fog sóhernek gondolni nyugi :D A lányok szeretik a parfümöket nagyon, szóval biztos vagyok benne, hogy örülni fog neki, legalább is én tutira örülnék! :) Nekem személy szerint bőven elég lenne, de ha szeretnél akkor tényleg valami bonbon-t esetleg még vehetsz hozzá :)
2013. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én a helyében annyira nem örülnék, ha még csak most ismerkedtek. A parfüm kicsit intimebb ajándék, legalábbis ha nem a kedvenc bevált illatot veszed valakinek. Ha épp nem a világa, vagy nem passzol hozzá, akkor annyira azért nem nyerő, bár nem írtad, mennyire ismered.

Sóhernek meg bunkónak biztos nem fog gondolni, bár szerintem az már régen rossz, ha egy kapcsolatot ilyen pénz körüli kérdéssel indítotok, vagy felmerül benned ilyesmi. Valamelyikőtök fejében akkor tuti nincs rendben minden.

De ha feltétlenül pénzt akarsz még költeni, vigyél valami alkoholt, amit kedvel, mégiscsak szilveszterre mész. Már remélem legalábbis, hogy nem kislányról van szó. :D Ha még nincs 18, akkor inkább csoki.

2013. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!