Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy olyan legyen...

Mit tegyek, hogy olyan legyen mint korábban!? Lányok ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Munkahelyen nemrég érkezett az új kolléganő, ő 22 én 28. Már az első naptól megvolt a közös nevező:) egész nap chat-en beszélünk munkaidőben is, csók is majdnem volt de egy kolléga megzavart minket. Megbeszéltük hogy elmegyünk moziba, kajálni stb. de végül nem lett belőle semmi mert nem kap szabit idén. Aztán később már távolságtartóbb lett mivel van barátja és azt mondja a lelkiismerete nem engedi. Most nemrég viszont szakítottak, de ennek ellenére még mindig nem enged közel magához, azt mondja nem lehet semmi, az okot nem mondta el.3-4 hete ismerjük csak egymást. Tudom hogy tetszem neki és jól elvagyunk de egy pontnál tovább nem enged. A szakítás nem hiszem hogy megviselte mert a viselkedésében semmi nem változott és valószínű ő szakított a sráccal. Mit csináljak? hagyjam békén? ne foglalkozzak vele pár napig egyáltalán? se beszélgetés se chat?
2013. dec. 17. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nem egy érzelmes nő


hagyd

2013. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnos ennyiből nem lehet 100%-ig megmondani,hogy a hölgy mit szeretne. Attól is függ, hogy a párjával meddig voltak együtt. Ha sokáig, akkor most csak szünetet szeretne, kicsit egyedül lenni és ,,élvezni" az életet. Szakítás után mindenkinek kell egy kis idő. Szerintem semmikép ne akaszkodj rá,ne erőltesd a dolgot... nehogy az legyen, hogy ,,nem tud levakarni magáról". Kedveskedj neki néha, légy türelmes, de ha 1-2 hónap után sem látsz kisebb jeleket felőle, akkor inkább hagyd.
2013. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért vagyok én is bizonytalan mert az elején tök egyértelmű volt hogy mit szeretne,csók, közös mozi, vacsi stb. aztán hirtelen behúzta a féket. Azt látom rajta, hoyg nem vagyok közömbös számára, de a 2 lépés távolságot tartja.
2013. dec. 17. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

" egész nap chat-en beszélünk munkaidőben is"


szeretnék én is egy ilyen munkahelyet.


bár ha a főnökötök lennék, már nem dolgoznátok ott ^^

2013. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!