Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják azt lányok...

Miért csinálják azt lányok itt az oldalon, hogy leveleznek egy darabig, aztán egy pár levélváltás után szó nélkül eltűnnek, azaz nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka, miért nem egyenesek a lányok, miért nem írják meg, hogy nem akarnak velem levelezni valamiért, ennyire nehéz őszintének lenni?

2013. nov. 13. 19:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Az rosszabb, ha már találkoztál vele, és utána nem válaszol:D
2014. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló(31/31) hát az már rendesen ciki..xd ott már gondok vannak.

A kérdezőnek meg csak annyit,hogy ahogy az előző kommentelők közt is volt aki írta több oka is lehet annak,hogy egy lány(akár fiú ,egykutya) nem ír vissza:


- az utolsó(rosszabb esetben már az elsőre se) válaszra nem lehet mit reagálni,jóformán lezárja a másik fél az adott témát és nem dob fel semmi újat


- ha nem egy nagy kocka az illető( pl ez rám is igaz) akkor egy idő után egész egyszerűen elfelejt fellépni az oldalra,mivel van jobb dolga is,így el felejt írni is.

Persze fel lehet valakinek kelteni annyira az érdeklődését,hogy "ne legyen jobb dolga" mint a veled való chatelés


Nem feltétlen csak flegma,bunkó,paraszt lányok(fiúk) ülnek a monitorok előtt a gombokat nyomogatva..:)

2014. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
ha azért nem ír vissza mert unalmasnak tart vkit az gerinctelen.mit akar indiana jones-t? szinte mindenki unalmas ilyen az élet.ha mindenki oroszlánokkal harcolna meg égő hídakról ugráln le már rég kihalt volna az emberi faj.nekem volt akinek 2 levelet irtam már nem írt vissza.ebből az egyik a volna e kedved beszélgetni volt. de volt aki 1 hét után.bár az meg mindig egy szavas válaszokat adott soha semmit nem kérdezett úgyhogy az meg már engem is untatott.de még az sem azért mert unalmas volt.ha nem mert igen nem válaszokból állt a kommunikáció.de inkább legyen egy nő unalmas mint bunkó,határozatlan vagy olyan ostoba hogy képtelen nyíltan megmondani vmit.azért hogy ne bántson meg?ez sokkal inkább zavar.másrészt a netről ismer soha többé nem is találkozunk akkor miről van szó? én még mindenkinek visszaírtam de még netről egy darab randim nem volt.
2014. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Aha,, vagy olybá tűnhet, egyesek ESETLEG..de csak taláááán.. eltévesztik ennek az oldalnak a lényegét. Ami annyi lenne, hogy megválaszol xy kérdést ha tud rá választ, vagy ha nem akkor is.


Nem pedig egy újabb szociális valami, mondjuk annak nem is megy el, közel sem, igazából még egy sima fórumnak is alig-alig lehetne nevezni, mondjuk nem kell meglepődnöm, mert NEM az.


Tehát egyrészt itt igazából nincs is semmi, össze-vissza random kérdések, persze vannak kategóriák de ez nem tesz semmit, nagyon nincs is miről beszélgetni, általában úgyis valami sablonos [már 200millió másik ilyen kérdés van] magán jellegű dolog, az aberrált vagy az akik rosszul írták be az ASK.fm-et 10/?? <3 kérdéseket leszámítva.


Inkább menne olyan fórumra ami érdekli, ja illetve nem olyanra mert, ez nem is az. Ott lehet több sikere lenne. Eleve könnyebben kialakul egy beszélgetés, mert ami itt van azt nem is nevezném feltétlen annak.. De ez nem is tárkereső oldal, DE már van Ismerkedés kategória!! Igaz visszatérve nem nevezném beszélgetésnek főleg mivel legtöbb kérdés 14 f/l ÍRJ RÁM!! AKI DUMÁLNI AKAR ÍRJON PRIVIT! (MERT ÉN TUTI NEM FOGOK) kb.. füüü eleve remek start.


Szóval nem hiszem hogy itt van bármi meglepő ha xy nem válaszol. De akkor már, nem hiszem hogy ennyi rágódást kellene pazarolni valami random emberre (akiről igazából nem is biztos hogy fiú/lány) ha mondjuk neki GI.Joe meg Égő hídról leugráló oroszlán harcos kell. De persze lehet ezt alapul venni, ha neki nem felelsz meg SZAR vagy, végül is.. XY biztos szuper giga menő...biztos nincs más oka hogy nem válaszol csak hogy uncsi vagy. Na jó gondolkoztam még ezen azon, de felesleges, a lényeg kb ugyanaz.

2014. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
igazából máshol is ez van.még a társkereső oldalakon is.de aki már ír vkinek hogy van kedve beszélgetni aztán 2 mondatot tud az illetőről és már nem érdekli az mire számított?engem az érdekelne igazán.
2014. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Hát ilyen ez a netes ismerkedés, accept it.. vagy bejön, vagy nem, de többnyire nem.:D
2014. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
igaz.de a való életben se nagyobb a siker aránya.
2014. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
A fiuk is ezt csinálják.
2014. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Ezt tapasztalom én is,de a fiúknál.

Mindig visszaírok nekik,de ők ok nélkül leráznak.

2014. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!