Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják azt lányok...

Miért csinálják azt lányok itt az oldalon, hogy leveleznek egy darabig, aztán egy pár levélváltás után szó nélkül eltűnnek, azaz nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka, miért nem egyenesek a lányok, miért nem írják meg, hogy nem akarnak velem levelezni valamiért, ennyire nehéz őszintének lenni?

2013. nov. 13. 19:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%

Én mindenkinek visszaírok, kivéve olyanoknak, amilyet a 9# válaszoló leírt,őket rögtön tiltom.

És ne általánosíts, a fiúk se mindig írnak vissza! 16/L

2013. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem legtöbbször ők maguk sem tudják ennek az okát. Vannak a nagyon félénkek, vannak a felszínesek, vannak a csak panaszkodni akarók, meg vannak a szimplán buták. Átfedések természetesen lehetségesek. Kevés az, akivel hetekig vagy hónapokig lehet levelezni, én szerencsésnek mondhatom magam, mert leveleztem pár ilyen lánnyal, az más kérdés, hogy még ők sem akartak találkozni velem barátilag sem. Egyébként úgy általánosságban is ez megy a világban, az emberek egyre kevesebbet kommunikálnak egymással, és gyakorlatilag pár infó alapján döntenek a másikkal való kapcsolatuk sorsáról. A poén csak az, hogy a legtöbb esetben pont a kérdésben említettekhez hasonló lányok nyafognak, hogy őket senki nem akarja igazán megismerni, meg senkinek sem kellenek, holott lehet, hogy ők is unalmasak. Csak az a gond, hogy míg ők elzavarják az esetleg unalmasabb(nak gondolt) srácokat, addig sokszor álomvilágban élnek, és azt hiszik, hogy szürke nyuszi létükre majd csak úgy hirtelen betoppan hozzájuk a szőke herceg.
2013. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
30%
Ha azt írnàk,h bocsi unalmas vagy,jobb lenne,mintha nem kapnál választ? Szerintem az sem jobb. Mondjuk en igyekszem mindenkinek válaszolni,de volt már rá pèldaa,h elmaradt. Viszont olyan is volt ,h a pasi nem válaszolt,ritkabb eset,de megtörtént.
2013. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
60%

igen 19es

Jobb.Mert legalább nem várod a választ.

Az agyoniskolázott lánybarátomnak meg annyit írnék.Nem minden pasi irkál mindenkinek.Ráadásul csak 2-3 idióta küld a farkáról képet.Úgyhogy nem kell általánosítani.

De csak írd,hogy segg hülye vagy és elnézem!

2013. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
Végül is kettőnk közül te általánosítasz és hülyézel le mindenkit, mert éppen frusztrált vagy, mert ma se kaptál p.ncit, de nem gond...
2013. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Nem baj.Akkor én selejtként állok ki a többiekért.De miben is általánosítottam?
2013. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Egyet értettél a kérdezővel, aki szintén általánosít. Szerinted is minden lány ezt csinálja az oldalon.
2013. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

"Egyet értettél a kérdezővel, aki szintén általánosít. Szerinted is minden lány ezt csinálja az oldalon."


Velem eddig valóban mindegyik lány ezt csinálta, akikkel leveleztem...

2013. nov. 13. 20:02
 19/39 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem írtam.Úgy,hogy megint rossz lóra tettél.
2013. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Fiúk sem írnak vissza, kár általánosítani.

Én szoktam keresni érdeklődési körömnek megfelelő kérdéseket és ott ha mondjuk egy-egy komment felkelti a figyelmemet, írok.

Sose társkeresési céllal írtam senkinek és semmi ilyenre még utalált sem tettem, mégis pár üzenetváltás után vége a kommunikációnak. Nemtől függetlenül ugyanúgy nem írnak vissza.

Ez van.


Persze lehet mondani hogy biztos nem vagyok érdekes, vagy valamit rosszul csinálok.


32F

2013. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!