Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják azt lányok...

Miért csinálják azt lányok itt az oldalon, hogy leveleznek egy darabig, aztán egy pár levélváltás után szó nélkül eltűnnek, azaz nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka, miért nem egyenesek a lányok, miért nem írják meg, hogy nem akarnak velem levelezni valamiért, ennyire nehéz őszintének lenni?

2013. nov. 13. 19:20
1 2 3 4
 21/39 Karesz6969 ***** válasza:
100%

Véleményem szerint több okból is lehet, hogy eltűnnek.


1. elvesztette a varázsát a dumcsitok

2. egy "klasszabb" pasival levelezik inkább

3. bunkó/vicces voltál és nem érti a tréfát

4. ő is pasi....

2013. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevés vagy nekik, találtak jobbat. Vagy kipanaszkodták magukat, másra meg nem kellettél.
2013. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
35%

hát én néha (néééhaa,,, ahah,, inkábba néha NEM) elképedek itt kik írogattnak.


Itt mindeki ilyen gigantikus reményekkel indul neki egy levelezésnek? 1 levél váltás, "HAH Ebből még bármi lehet,, akár,, akár,, SZERELEM IS!! IGEN VÉGRE MEGTALÁLTAM!" vagy mi ezz?? a kulcsszavak is miii hi-te-ge-tés?? lekoptatás?? mi ez? mintha legalábbis valami ezer éves barátságról lenne szó, aki egyszer csak se szó se beszéd eltünik a semmibe és soha nem látjuk többé...


komolyan, esetleg egy bizonyos fokig elmegy, de eeez, ez nevetséges,, mire számit xy egyáltalán? Majd ír 1-2 szép levelet és akkor mi van? Persze lehet esetleg jobb lenne ha írna valami akármit "szia! többet nem írok, mert uncsi vagy, csá!" dee, öszintén szólva nem hiszem. Ez hogy jaj akkor nem várnám a köv levelt, háááát akkor szerintem a többi jelből is leszűrhető HOGY NEM kell több levelet várni.


Azért ennyire nem kéne mellre szívni,, egyébként például velem is előfordul hogy írok valami akármit (ami egyébként is ritka) ééés, aztán elfelejtem, mert hát nem a gyakon élek meg egyébként is, aztán meg már vagy eszembe se jut vagy nem érdekel. De szerencsére kibírtam eddig anélkül hogy felvágjam az ereim milyen mocsok voltam hogy nem írtam,, igaz eddig senki se jelzet semmit hogy mit nem válaszolok,,


ja, hát nagyjábból csak ismételni tudnám amit már mondtam,

2013. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
72%

"a többi jelből is leszűrhető HOGY NEM kell több levelet várni"

No igen: ez a legundorítóbb dolog sok nőben.

Miféle jel? Minek jel???

Írja meg, hogy: "elnézést, mégsem jössz be, ezért meg ezért".

Aztán tiltsa le a férfit, ha az erőszakos.

Ja: hogy egyetlen erőszakos levelet sem akar kapni soha az életben? Azért ennyit el kellene viselni. Egy-két bunkó miatt bűnhődjön az összes ártatlan, nem?


Másrészt sok nő eleve csak azért ír, hogy a romokban levő önbizalmát erősítse. Merthogy már 100-an írtak neki: akkor ugye csak jó nő lehet, nem?

Dehogy akar ő komolyan ismerkedni... csak kihasználja a férfiakat.

Aztán, mikor már elég erős az önbizalma, akkor szó nélkül dobja őket.


Persze férfi oldalon is megvan ennek a párja: pl. a goromba férfi, aki képtelen elviselni a szakítást.

Csak ugye az ember lányának - a jobbnak - van erkölcsi érzéke és tartása is. Nem tűnik el szó nélkül.

Mondom: a jobbnak.

2013. nov. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
80%
de jó nektek, hogy titeket ez még érdekel
2013. nov. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Én csak akkor nem írok vissza, ha már hatodjára nem kérdez semmit, csak válaszol az én kérdéseimre. Akkor felesleges tovább beszélni :)

Szóval ne általánosíts, kedves kérdező :)

2013. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Egy-két bunkó miatt bűnhődjön az összes ártatlan, nem?


-Ez csak azért vicces, mert fordított esetben ugyan ez van. 1-2 ribi miatt ribiztek le MINDEN nőt. :-) Gratulálok a kettősmércédhez.

2013. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért eltalánosítotok ennyire . Volt oolyan pasi akitől kérdeztem valamit és nem válaszolt . Nem is eggyel . Én se kezdek sírni most emilyatt ... Nem érdeklem vagy valami ennyi .. A másik meg hogy elkezdünk levelezni és megkérdezi perverz vagyok e? Én meg csak néztem hogy mi a fa+sz . Mondtam neki haggyuk ezt a témát ha lehet .... Erre küldd egy képet a farkárol hogy még most se érdekel-e a téma ?... Mit nem ért azon hogy hagyjuk a témát ?!!


Szóval én se mondom minden pasira hogy szexéhes tapintatlan tapló .. Te se mondd ilyeneket a lányokra mert ki tudja miért volt .. Lehet erőszakos voltál , lehet hogy egyszerűen nem gyk-n él ,ki tudja lehet tényleg rossz lány ... Na és akkor mivan ??? Én se sírok ha nem ír vissza ...

2013. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez még mindig nem ismerkedős oldal (hiába próbálkoznak be a szerencsétlenek mindennel) és hála a gyatra levelezési rendszernek is hamar elmegy a kedv az itt folyó beszélgetésektől..
2013. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"Gratulálok a kettősmércédhez."

Én miért csinálnék ilyet? Miből veszed ezt?


Másrészt ha én - vagy más - néhányan ezt csinálják... akkor már neked is szabad?

2013. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!