Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják azt lányok...

Miért csinálják azt lányok itt az oldalon, hogy leveleznek egy darabig, aztán egy pár levélváltás után szó nélkül eltűnnek, azaz nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka, miért nem egyenesek a lányok, miért nem írják meg, hogy nem akarnak velem levelezni valamiért, ennyire nehéz őszintének lenni?

2013. nov. 13. 19:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogod soha megtudni.Ez örök rejtély marad..

Am meg szimplán bunkók mert nem merik a leírni,hogy nem akarnak veled tovább beszélni.

2013. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
59%
Az fel sem merült bennetek, hogy esetleg unalmasok vagytok és ezért elfelejt válaszolni. Ha valami nem érdekel, azzal szimplán csak nem foglalkozom.
2013. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
Nem biztos, hogy nem akarnak. Lehet, hogy csa kközbejött nekik valami, aztán megfogadják gyorsan, hogy utána írnak majd, de elfelejtik 10 perc múlva, hogy nem írtak vissza. Vannak ilyenek, aláírom, én fériként mindig visszaírok a kedves lányoknak, ha rám írnak, de volt már hogy én is elfelejtettem írni választ és jogosan lecsesztek :D Türelem és kitartás!
2013. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2013. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, és mindenkinek visszaírok.
2013. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
van amire pl nem lehet visszaírni, vagy mondjuk, unalmas vagy, és nem érdekled...
2013. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

azért szólhatnának, hogy unják


21/unalmas

2013. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%

Mellesleg ma a kedvencem az volt, hogy itt rám írt egy srác, hogy csinálna velem dolgokat, mondom kösz nem, erre, hogy miért nem? Anyádért nem. EZ mekkora bunkóság? Most akkor én is írjak ki egy kérdést, hogy miért egyből ezzel indítanak a srácok itt?

Nem írok ki, mert tudom, hogy nem mindegyik ilyen. De ez igazán ocsmány. És amit te csinálsz, az is.

2013. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Én is mindenkinek visszaírok.
2013. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Mert rájönnek,hogy nincs értelme beszélgetni nincs közös témáitok, nem vagy olyan akivel sokáig el lehet beszélni. 19/F és velem is ez van,én sok lánynak sok levelet küldtem,és vissza irnak 1 idejig utána,nem
2013. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!