Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha több levélváltás, majd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több levélváltás, majd egy kisebb vita után igy köszön el az illető, hogy na csá. Az azt jelenti, hogy el lettem küldve?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát valsz igen.
2012. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és elnézést az ezzel kapcsolatos tudatlanságomért, de honnan ered és mire használják ezt?
2012. ápr. 6. 09:57
 3/15 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent,én pl. mindenkinek úgy köszönök h csákány attól függetlenül h most éppen bírom,v. nem bírom, stb.
2012. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy srác föl akar szedni egy lányt, akkor nem úgy köszön el, h na csá. el tudod mondani bővebben, hogy min vesztetek össze?
2012. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy csá!?? Ez egy szimpla bunkó elköszönési mód. Az ilyen nagyon menő mai fiatalok, és azt veszem észre ,hogy vannak a 20/30 évesek közt elterjedt bunkóság.

Mikor valaki veszekszik, és már nem tud mit mondani, azt hiszi mekkora menő lesz, ha azt írja h nacsá. vagy szokták még az okcső-t is használni. Értelmetlen, az ilyen emberekkel ne is foglalkozz, jó modor az nulla.

2012. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló

Azért egy jó hangulatú beszélgetés után egy csákány és egy vita utáni na csá, nem ugyanaz.

2012. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is el lettél küldve,de nem néz semmiben.Ha vita után történik egy ilyen elköszönés,akkor az kicsit ilyen lenéző,meg persze az is benne van hogy kb menj a francba.
2012. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyet értek, körülbelül olyan mintha elkussoltatna.
2012. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam másképp fogalmazni, lehet, hogy elírtam. Nem igazi vita volt, hanem ismerkedett velem levélben. És nem mentem bele számomra még korai és "illetlen" témákba, hanem fokozatosan haladtam volna. Nála sok volt a "bunkóság" ahogy írtátok,én viszont nem bántottam meg még a durva beszólásaira sem. Aztán ezt kaptam.
2012. ápr. 6. 10:21
 10/15 anonim ***** válasza:
hány éves az illető?
2012. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!